Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-08-21, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, A.Pakšytė      
 16       ->      
   R.Kavaliauskas, A.Pakšytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [105] 19:25   R.Kavaliauskas, A.Pakšytė  
 5  Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
      21:17  21:19 [27']  
 D.Narvilas, A.Stankutė      
 12       ->      
  [92] 18:05   D.Narvilas, A.Stankutė    
 13         21:18  21:16 [24']    
 V.Bagdanavičius, A.Bačkaitienė      
 4  Valentinas Bagdanavičius 
 Asta Bačkaitienė 
  ->       1-a vieta
      [114] 20:20   R.Kavaliauskas, A.Pakšytė
 3  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
        21:17  21:15 [22']
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 14       ->      
  [93] 18:05   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 11  Ramūnas Mackevičius 
 Ieva Vidzėnienė 
    21:11  21:7 [21']    
[81] 17:10   R.Mackevičius, I.Vidzėnienė      
 6  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:12  18:21  21:16 [34']      
    [106] 19:25   A.Slušnys, R.Petrošienė  
 7  Sergej Leonovič 
 Svetlana Čalkina 
      23:21  21:19 [25']  
[82] 17:10   S.Leonovič, S.Čalkina      
 10  Jovitas Gatelis 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:11  21:18 [21']      
  [94] 18:35   S.Leonovič, S.Čalkina    
 15         21:8  21:15 [23']    
 A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 2  Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  ->    D.Narvilas, A.Stankutė   3-a vieta
      [115] 20:20   S.Leonovič, S.Čalkina
       S.Leonovič, S.Čalkina   21:13  21:10 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     V.Bagdanavičius, A.Bačkaitienė  
     V.Bagdanavičius, A.Bačkaitienė   ->   5-a vieta
      [116] 20:20   A.Kordušas, I.Petrulaitienė
     R.Mackevičius, I.Vidzėnienė     21:10  18:21  21:14 [35']
    [107] 19:25   A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
     A.Kordušas, I.Petrulaitienė   21:19  21:5 [21']  
         
         
        7-a vieta
       R.Mackevičius, I.Vidzėnienė
       R.Mackevičius, I.Vidzėnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Gatelis, J.Paškevičienė
        ->
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   ->    
    [95] 18:35   J.Gatelis, J.Paškevičienė  
   J.Gatelis, J.Paškevičienė     21:11  14:21  21:18 [36']  
   J.Gatelis, J.Paškevičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       K.Krūminas, G.Krūminienė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.