Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras, Data: 2021-09-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25  
 1  Giedrius Dima    Dėl 1-8 vietos      
 G.Dima      
 16       ->      
  [131] 17:15   G.Dima    
 9  Emilis Jonkus      21:10  21:11 [18']    
[114] 16:20   T.Grigas      
 8  Tomas Grigas    21:14  19:21  21:16 [48']      
    [148] 18:05   G.Dima  
 5  Marius Brazauskas        21:15  21:10 [17']  
[115] 16:20   M.Brazauskas      
 12  Andrius Švarplys    21:18  21:17 [45']      
  [132] 17:15   M.Brazauskas    
 13  Deividas Golubickas      13:21  21:18  21:17 [34']    
[116] 16:20   D.Golubickas      
 4  Mantas Smalskis    21:15  15:21  21:18 [42']       1-a vieta
      [166] 18:55   G.Dima
 3  Albertas Rimkus          21:8  21:11 [21']
[117] 16:20   A.Valantiejus      
 14  Ardas Valantiejus    21:16  21:17 [42']      
  [133] 17:15   A.Valantiejus    
 11  Aurimas Jakutis      21:16  21:17 [22']    
[118] 16:20   E.Adakauskas      
 6  Elmoras Adakauskas    21:17  21:18 [38']      
    [149] 18:05   A.Valantiejus  
 7  Artūras Sirbikė        21:10  21:15 [20']  
[119] 16:20   A.Sirbikė      
 10  Vaidas Korolkovas    21:12  21:13 [36']      
  [134] 17:15   T.Supronas    
 15         21:17  21:7 [27']    
 T.Supronas      
 2  Tadas Supronas    ->    M.Brazauskas   3-a vieta
      [167] 18:55   M.Brazauskas
       T.Supronas   18:21  21:19  21:18 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas    
    [150] 18:05   T.Grigas  
     D.Golubickas   21:0   5-a vieta
      [168] 18:55   E.Adakauskas
     E.Adakauskas     21:11  21:12 [30']
    [151] 18:05   E.Adakauskas  
     A.Sirbikė   21:18  21:17 [25']  
         
         
       D.Golubickas   7-a vieta
     
       A.Sirbikė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Jonkus    
   E.Jonkus   ->    
    [152] 18:30   M.Smalskis  
   A.Švarplys     21:16  21:7 [18']  
  [135] 17:15   M.Smalskis    
   M.Smalskis   21:17  15:21  21:14 [44']     9-a vieta
      [169] 19:20   M.Smalskis
   A.Rimkus       13:21  21:16  21:17 [37']
  [136] 17:15   A.Jakutis    
   A.Jakutis   21:17  21:14 [31']    
    [153] 18:30   V.Korolkovas  
   V.Korolkovas     21:14  19:21  21:9 [36']  
   V.Korolkovas    
    ->    
         
       E.Jonkus   11-a vieta
     
       A.Jakutis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Švarplys  
     A.Švarplys   ->   13-a vieta
      [154] 18:30   A.Rimkus
     A.Rimkus     18:21  21:13  21:14 [49']
     A.Rimkus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.