Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras, Data: 2021-09-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25  
 1  Eduard Goss    Dėl 1-8 vietos      
[120] 16:45   E.Goss      
 16  Vadimas Pipinė    21:15  21:7 [30']      
  [137] 17:40   E.Goss    
 9  Benas Adamonis      21:11  21:14 [20']    
[121] 16:45   M.Stacevičius      
 8  Matas Stacevičius    21:14  21:19 [27']      
    [155] 18:30   E.Goss  
 5  Nerijus Molis        21:15  21:12 [26']  
[122] 16:45   N.Molis      
 12  Eimantas Liaudanskas    22:20  21:14 [23']      
  [138] 17:40   P.Povilonis    
 13  Egidijus Serdikevičius      22:20  17:21  21:18 [30']    
[123] 16:45   P.Povilonis      
 4  Pijus Povilonis    21:10  21:11 [29']       1-a vieta
      [170] 19:20   E.Goss
 3  Rolandas Žaldokas          21:11  21:9 [25']
[124] 16:45   R.Žaldokas      
 14  Mantas Varnelis    21:8  21:7 [21']      
  [139] 17:40   R.Žaldokas    
 11  Žygimantas Molis      21:17  21:10 [19']    
[125] 16:45   Ž.Molis      
 6  Aurimas Kamantauskas    22:20  9:21  21:19 [34']      
    [156] 18:30   J.Iqbal  
 7  Mindaugas Mažalskis        18:21  21:13  21:16 [36']  
[126] 16:45   M.Mažalskis      
 10  Linas Grubinskas    21:16  21:13 [28']      
  [140] 17:40   J.Iqbal    
 15  Domas Sirbikė      21:15  21:10 [19']    
[127] 16:45   J.Iqbal      
 2   Javed Iqbal    21:13  21:7 [20']    P.Povilonis   3-a vieta
      [171] 19:20   R.Žaldokas
       R.Žaldokas   21:7  21:8 [8']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stacevičius    
    [157] 18:30   M.Stacevičius  
     N.Molis   21:19  23:21 [20']   5-a vieta
      [172] 19:20   M.Mažalskis
     Ž.Molis     21:17  21:17 [21']
    [158] 18:30   M.Mažalskis  
     M.Mažalskis   21:11  21:16 [21']  
         
         
       N.Molis   7-a vieta
       Ž.Molis
       Ž.Molis   21:19  21:16 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Pipinė      
  [141] 17:40   B.Adamonis    
   B.Adamonis   21:0    
    [159] 18:30   B.Adamonis  
   E.Liaudanskas     21:17  21:17 [23']  
  [142] 17:40   E.Serdikevičius    
   E.Serdikevičius   21:14  19:21  21:14 [36']     9-a vieta
      [173] 19:20   A.Kamantauskas
   M.Varnelis       21:18  23:21 [21']
  [143] 17:40   A.Kamantauskas    
   A.Kamantauskas   21:12  21:18 [18']    
    [160] 18:30   A.Kamantauskas  
   L.Grubinskas     14:21  21:18  24:22 [40']  
  [144] 17:40   L.Grubinskas    
   D.Sirbikė   21:9  21:12 [22']    
         
       E.Serdikevičius   11-a vieta
     
       L.Grubinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Pipinė    
    [161] 18:55   E.Liaudanskas  
     E.Liaudanskas   21:0   13-a vieta
     
     M.Varnelis     ->
    [162] 18:55   M.Varnelis  
     D.Sirbikė   19:21  21:17  21:17 [30']  
         
         
       V.Pipinė   15-a vieta
     
       D.Sirbikė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.