Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SIGNEDA-JSO TAURĖ, Data: 2021-10-30, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-30 2021-10-30 2021-10-30  
 1  Kajus Vilpišauskas ,  Dovydas Navagrudskas   Dėl 1-4 vietų    
[50] 13:40   K.Vilpišauskas, D.Navagrudskas    
 8  Raimundas Germanas ,  Artūras Škulevičius    21:10  21:12 [20']    
  [66] 15:05   K.Vilpišauskas, D.Navagrudskas  
 5  Vilius Klimantavičius ,  Vaidas Šmitas      21:12  21:7 [19']  
[51] 13:50   V.Klimantavičius, V.Šmitas    
 4  Saulius Pilinkus ,  Darius Širmenis    21:14  21:16 [27']    1-a vieta
    [83] 16:30   Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas
 3  Edmundas Petrošius ,  Sigitas Liaudanskas        21:19  23:21 [41']
[52] 13:50   L.Janauskas, R.Čepulis    
 6  Linas Janauskas ,  Rolandas Čepulis    21:15  22:24  21:19 [45']    
  [67] 15:05   Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas  
 7  Raimondas Šulskis ,  Audrius Šarakauskas      18:21  21:18  21:15 [43']  
[53] 13:50   Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas    
 2  Žilvinas Rėklaitis ,  Gražvydas Petrauskas    21:9  21:7 [30']    
     
     V.Klimantavičius, V.Šmitas  3-a vieta
  [84] 16:30   L.Janauskas, R.Čepulis
   L.Janauskas, R.Čepulis   21:19  21:11 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Germanas, A.Škulevičius    
  [68] 15:05   R.Germanas, A.Škulevičius  
   S.Pilinkus, D.Širmenis   21:6  21:11 [15']  5-a vieta
    [85] 16:30   E.Petrošius, S.Liaudanskas
   E.Petrošius, S.Liaudanskas     21:19  18:21  21:15 [34']
  [69] 15:20   E.Petrošius, S.Liaudanskas  
   R.Šulskis, A.Šarakauskas   21:16  21:10 [23']  
       
       
     S.Pilinkus, D.Širmenis  7-a vieta
    [86] 16:45   S.Pilinkus, D.Širmenis
     R.Šulskis, A.Šarakauskas   21:19  21:5 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 115 116 
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.