Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC KALĖDINIS TURNYRAS, Data: 2021-12-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
22
20
21
18
 20'
21
12
20
22
21
16
 28'
21
16
21
16
 19'
147/120
27
3
1
2 Pranciškus Gečas 
 Gintarė Gečė 
20
22
18
21
 20'
21
18
21
17
 17'
22
20
21
19
 24'
123/117
6
2
2
3 Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
12
21
22
20
16
21
 28'
18
21
17
21
 17'
16
21
11
21
 18'
112/146
-34
0
4
4 Vytautas Mankauskas 
 Eglė Rimdžiuvienė 
16
21
16
21
 19'
20
22
19
21
 24'
21
16
21
11
 18'
113/112
1
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Martynas Atkočaitis 
 Aurelija Pakšytė 
16
21
21
17
11
21
 31'
21
11
21
12
 15'
90/82
8
1
2
2 Vidmantas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
21
16
17
21
21
11
 31'
21
13
21
16
 23'
101/77
24
2
1
3 Tadas Ivanauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
11
21
12
21
 15'
13
21
16
21
 23'
52/84
-32
0
3



2021-12-18  
   1-a vieta
 1    Ramūnas Kavaliauskas,  Justė Žibūdienė  
[81] 18:00   R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 4    Vidmantas Salietis,  Aušra Brikaitė   25:27  21:17  21:19 [42']
   



2021-12-18  
   3-a vieta
 2    Martynas Atkočaitis,  Aurelija Pakšytė  
[82] 18:00   M.Atkočaitis, A.Pakšytė
 3    Pranciškus Gečas,  Gintarė Gečė   21:15  21:10 [14']
   



2021-12-18  
   5-a vieta
 6    Tadas Ivanauskas,  Justė Kažanauskaitė  
[83] 18:00   V.Mankauskas, E.Rimdžiuvienė
 7    Vytautas Mankauskas,  Eglė Rimdžiuvienė   21:14  21:18 [20']
   



2021-12-18  
   7-a vieta
 5    Giedrius Miestauskas,  Goda Juršėnaitė  
[84] 18:30   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.