Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuva U15, Data: 2021-11-03, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rokas Lesinskas  
0/0
0
0
4
2 Daniel Tankevič  
15
21
19
21
 23'
16
21
22
20
21
19
 38'
93/102
-9
2
2
3 Tautvydas Puišys  
21
15
21
19
 23'
21
18
21
16
 24'
84/68
16
3
1
4 Mykolas Grytė  
21
16
20
22
19
21
 38'
18
21
16
21
 24'
94/101
-7
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Dominik Tankevič  
21
8
21
13
 16'
21
13
21
4
 13'
84/38
46
3
1
2 Martynas Plauška  
8
21
13
21
 16'
21
15
21
12
 17'
63/69
-6
2
2
3 Kajus Vilpišauskas  
13
21
4
21
 13'
15
21
12
21
 17'
44/84
-40
1
3
4 Pijus Kovas  
0/0
0
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Nojus Tenikaitis  
19
21
21
13
21
17
 39'
21
4
21
3
 13'
21
5
21
7
 15'
145/70
75
3
1
2 Jurgis Jatulis  
21
19
13
21
17
21
 39'
21
5
21
7
 10'
21
4
21
6
 10'
135/83
52
2
2
3 Rokas Krūminas  
4
21
3
21
 13'
5
21
7
21
 10'
21
12
22
20
 22'
62/116
-54
1
3
4 Mykolas Grigas  
5
21
7
21
 15'
4
21
6
21
 10'
12
21
20
22
 22'
54/127
-73
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Benediktas Kamantauskas  
21
16
21
19
 23'
21
8
21
6
 14'
84/49
35
2
1
2 Daniel Leonovič  
16
21
19
21
 23'
21
12
21
11
 18'
77/65
12
1
2
3 Ugnius Lygnugaris  
8
21
6
21
 14'
12
21
11
21
 18'
37/84
-47
0
3



2021-11-03 2021-11-04  
 4    Benediktas Kamantauskas  Dėl 1 vietos  
[62] 19:55   B.Kamantauskas  
 9    Tautvydas Puišys   21:18  21:19 [22']  1-a vieta
  [89] 11:00   D.Tankevič
 2    Dominik Tankevič     21:15  21:18 [21']
[63] 19:55   D.Tankevič  
 3    Nojus Tenikaitis   21:16  21:11 [21']  
     
   Dėl 3 vietos  
   T.Puišys  3-a vieta
  [90] 11:00   N.Tenikaitis
   N.Tenikaitis   21:23  21:14  21:18 [35']
     



2021-11-03 2021-11-04  
 5    Daniel Tankevič  Dėl 5 vietos  
[64] 19:55   D.Leonovič  
 8    Daniel Leonovič   21:16  21:18 [20']  5-a vieta
  [91] 11:00   D.Leonovič
 7    Jurgis Jatulis     23:21  21:12 [22']
[65] 20:20   M.Plauška  
 6    Martynas Plauška   21:10  21:11 [16']  
     
   Dėl 7 vietos  
   D.Tankevič  7-a vieta
  [92] 11:00   J.Jatulis
   J.Jatulis   23:21  22:20 [24']
     



2021-11-03 2021-11-04  
 12  Ugnius Lygnugaris  Dėl 9 vietos  
[66] 20:20   M.Grytė  
 13  Mykolas Grytė   21:6  21:10 [13']  9-a vieta
  [93] 11:20   M.Grytė
 10  Kajus Vilpišauskas     21:14  17:21  21:15 [30']
[67] 20:20   K.Vilpišauskas  
 11  Rokas Krūminas   21:10  21:17 [18']  
     
   Dėl 11 vietos  
   U.Lygnugaris  11-a vieta
  [94] 11:20   R.Krūminas
   R.Krūminas   21:11  22:20 [20']
     



2021-11-03 2021-11-04  
 1    Rokas Lesinskas  Dėl 13 vietos  
[68] 20:20   R.Lesinskas  
 16     ->  13-a vieta
  [95] 11:20   M.Grigas
 15  Mykolas Grigas     ->
 M.Grigas  
 14  Pijus Kovas   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
   P.Kovas
   P.Kovas   ->
     

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.