Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2021-12-11, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11  
 1  Rasa Džervė ,  Rasa Šulnienė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 10:25   R.Džervė, R.Šulnienė    
 8  Ingrida Savickienė ,  Diana Valantinaitė    21:12  21:9 [20']    
  [21] 11:15   I.Bankauskienė, R.Milašauskaitė  
 5  Ernesta Grigeliūnienė ,  Lorena Valantiejienė      21:14  13:21  21:19 [39']  
[10] 10:25   I.Bankauskienė, R.Milašauskaitė    
 4  Inga Bankauskienė ,  Roberta Milašauskaitė    21:11  17:21  21:19 [35']    1-a vieta
    [33] 12:05   R.Narijauskaitė, E.Šiušytė
 3  Regina Narijauskaitė ,  Evelina Šiušytė        18:21  24:22  21:16 [38']
[11] 10:25   R.Narijauskaitė, E.Šiušytė    
 6  Svetlana Čalkina ,  Violeta Slušnienė    21:10  21:16 [21']    
  [22] 11:15   R.Narijauskaitė, E.Šiušytė  
 7  Eglė Kaminskaitė ,  Renata Staupelienė      21:12  21:10 [19']  
[12] 10:25   D.Sunklodė, S.Zinkevičienė    
 2  Dalia Sunklodė ,  Sonata Zinkevičienė    21:15  15:21  21:14 [31']    
     
     R.Džervė, R.Šulnienė  3-a vieta
  [34] 12:30   R.Džervė, R.Šulnienė
   D.Sunklodė, S.Zinkevičienė   21:10  21:8 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Savickienė, D.Valantinaitė    
  [23] 11:15   E.Grigeliūnienė, L.Valantiejienė  
   E.Grigeliūnienė, L.Valantiejienė   21:16  21:14 [21']  5-a vieta
    [35] 12:30   S.Čalkina, V.Slušnienė
   S.Čalkina, V.Slušnienė     21:16  21:18 [24']
  [24] 11:40   S.Čalkina, V.Slušnienė  
   E.Kaminskaitė, R.Staupelienė   21:10  21:15 [19']  
       
       
     I.Savickienė, D.Valantinaitė  7-a vieta
    [36] 12:30   I.Savickienė, D.Valantinaitė
     E.Kaminskaitė, R.Staupelienė   18:21  21:7  21:17 [32']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
60-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir Lietuvos jaunių U15 čempionatas
2022-04-23 11:30 2022-04-24 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.