Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2021-12-11, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11  
 1  Andrius Mockus 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[37] 12:30   I.Lukoševičius, V.Trakšelytė      
 16  Ignas Lukoševičius 
 Vykintė Trakšelytė 
  21:12  21:16 [22']      
  [53] 13:45   I.Lukoševičius, V.Trakšelytė    
 9  Robertas Poškus 
 Inesa Bacevičienė 
    21:16  21:8 [20']    
[38] 12:30   T.Tenikaitis, R.Lazauskaitė      
 8  Tomas Tenikaitis 
 Rasa Lazauskaitė 
  22:20  21:19 [28']      
    [69] 15:00   A.Giedrikas, D.Vizgirdienė  
 5  Aidas Giedrikas 
 Diana Vizgirdienė 
      21:11  13:21  21:18 [32']  
[39] 12:30   A.Giedrikas, D.Vizgirdienė      
 12  Martynas Pužauskas 
 Jurga Chomskytė 
  21:8  21:9 [19']      
  [54] 13:45   A.Giedrikas, D.Vizgirdienė    
 13  Aurelijus Šadauskas 
 Lina Kyzikienė 
    21:15  21:17 [20']    
[40] 12:30   Ž.Ramonas, I.Peleckienė      
 4  Žanas Ramonas 
 Irena Peleckienė 
  21:18  21:10 [20']       1-a vieta
      [81] 15:50   A.Giedrikas, D.Vizgirdienė
 3  Egidijus Peleckis 
 Karolina Šadbaraitė 
        21:7  19:21  23:21 [30']
[41] 12:30   E.Peleckis, K.Šadbaraitė      
 14  Artūras Liutkus 
 Jurgita Brazauskaitė 
  21:10  21:6 [22']      
  [55] 13:45   E.Peleckis, K.Šadbaraitė    
 11  Gintaras Bacevičius 
 Augustė Šveikauskaitė 
    17:21  21:14  21:13 [30']    
[42] 12:55   A.Bičiūnas, A.Rėčkuvienė      
 6  Andrius Bičiūnas 
 Asta Rėčkuvienė 
  21:14  21:12 [20']      
    [70] 15:00   A.Poderys, A.Pikčilingienė  
 7  Aidas Poderys 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:14  16:21  21:16 [32']  
[43] 12:55   A.Poderys, A.Pikčilingienė      
 10  Mantas Varnelis 
 Deimantė Litvinskaitė 
  21:14  22:20 [24']      
  [56] 13:45   A.Poderys, A.Pikčilingienė    
 15  Arūnas Liočas 
 Asta Pratusevičiūtė 
    21:11  21:10 [19']    
[44] 12:55   H.Smilgevičius, E.Kaminskaitė      
 2  Henrikas Smilgevičius 
 Eglė Kaminskaitė 
  18:21  21:12  21:14 [34']    I.Lukoševičius, V.Trakšelytė   3-a vieta
      [82] 15:50   I.Lukoševičius, V.Trakšelytė
       E.Peleckis, K.Šadbaraitė   21:7  17:21  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Tenikaitis, R.Lazauskaitė    
    [71] 15:00   T.Tenikaitis, R.Lazauskaitė  
     Ž.Ramonas, I.Peleckienė   21:19  21:18 [25']   5-a vieta
      [83] 15:50   H.Smilgevičius, E.Kaminskaitė
     A.Bičiūnas, A.Rėčkuvienė     21:18  21:12 [25']
    [72] 15:00   H.Smilgevičius, E.Kaminskaitė  
     H.Smilgevičius, E.Kaminskaitė   16:21  21:18  21:18 [35']  
         
         
       Ž.Ramonas, I.Peleckienė   7-a vieta
     
       A.Bičiūnas, A.Rėčkuvienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Mockus, V.Slušnienė      
  [57] 14:10   A.Mockus, V.Slušnienė    
   R.Poškus, I.Bacevičienė   21:18  21:18 [23']    
    [73] 15:00   A.Mockus, V.Slušnienė  
   M.Pužauskas, J.Chomskytė     21:11  21:14 [19']  
  [58] 14:10   A.Šadauskas, L.Kyzikienė    
   A.Šadauskas, L.Kyzikienė   21:13  21:16 [23']     9-a vieta
      [84] 16:15   M.Varnelis, D.Litvinskaitė
   A.Liutkus, J.Brazauskaitė       21:17  21:15 [22']
  [59] 14:10   G.Bacevičius, A.Šveikauskaitė    
   G.Bacevičius, A.Šveikauskaitė   21:13  21:11 [12']    
    [74] 15:25   M.Varnelis, D.Litvinskaitė  
   M.Varnelis, D.Litvinskaitė     21:14  21:13 [23']  
  [60] 14:10   M.Varnelis, D.Litvinskaitė    
   A.Liočas, A.Pratusevičiūtė   18:21  21:19  21:9 [33']    
         
       A.Šadauskas, L.Kyzikienė   11-a vieta
     
       G.Bacevičius, A.Šveikauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Poškus, I.Bacevičienė    
     
     M.Pužauskas, J.Chomskytė   ->   13-a vieta
     
     A.Liutkus, J.Brazauskaitė     ->
     
     A.Liočas, A.Pratusevičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.