Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2021-12-11, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11  
 1  Vidas Martinkus 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[45] 12:55   V.Martinkus, R.Šulnienė      
 16  Šarūnas Poderys 
 Evelina Šiušytė 
  18:21  21:13  21:15 [32']      
  [61] 14:10   V.Martinkus, R.Šulnienė    
 9  Darius Jurgilas 
 Rasa Džervė 
    21:15  21:8 [22']    
[46] 12:55   R.Ražanauskas, I.Bankauskienė      
 8  Ramūnas Ražanauskas 
 Inga Bankauskienė 
  21:14  21:14 [25']      
    [75] 15:25   G.Stasiulis, E.Grigeliūnienė  
 5  Giedrius Stasiulis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:17  17:21  21:18 [37']  
[47] 13:20   G.Stasiulis, E.Grigeliūnienė      
 12  Saulius Eibukas 
 Vaida Martinkienė 
  21:16  21:13 [19']      
  [62] 14:35   G.Stasiulis, E.Grigeliūnienė    
 13  Mindaugas Loveikis 
 Renata Staupelienė 
    21:9  21:17 [20']    
[48] 13:20   T.Staniulis, S.Zinkevičienė      
 4  Tadas Staniulis 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:10  21:8 [20']       1-a vieta
      [85] 16:15   M.Palubinskas, R.Narijauskaitė
 3  Mantas Palubinskas 
 Regina Narijauskaitė 
        21:19  21:15 [23']
[49] 13:20   M.Palubinskas, R.Narijauskaitė      
 14   Javed Iqbal 
 Diana Valantinaitė 
  21:15  21:12 [21']      
  [63] 14:35   M.Palubinskas, R.Narijauskaitė    
 11  Ramūnas Paškevičius 
 Dalia Sunklodė 
    21:18  14:21  21:17 [34']    
[50] 13:20   G.Vaičiulis, L.Valantiejienė      
 6  Gabrielius Vaičiulis 
 Lorena Valantiejienė 
  19:21  21:4  21:13 [29']      
    [76] 15:25   M.Palubinskas, R.Narijauskaitė  
 7  Gediminas Zaborskis 
 Svetlana Čalkina 
      21:15  21:17 [21']  
[51] 13:20   J.Gatelis, M.Gumbrevičiūtė      
 10  Jovitas Gatelis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:9  21:12 [20']      
  [64] 14:35   J.Gatelis, M.Gumbrevičiūtė    
 15  Audrius Šadbaras 
 Ingrida Savickienė 
    21:17  21:9 [22']    
[52] 13:45   A.Šadbaras, I.Savickienė      
 2  Mantas Zinkevičius 
 Roberta Milašauskaitė 
  21:16  21:17 [24']    V.Martinkus, R.Šulnienė   3-a vieta
      [86] 16:15   V.Martinkus, R.Šulnienė
       J.Gatelis, M.Gumbrevičiūtė   21:13  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Ražanauskas, I.Bankauskienė    
    [77] 15:25   R.Ražanauskas, I.Bankauskienė  
     T.Staniulis, S.Zinkevičienė   18:21  22:20  21:17 [33']   5-a vieta
      [87] 16:15   G.Vaičiulis, L.Valantiejienė
     G.Vaičiulis, L.Valantiejienė     19:21  21:13  21:16 [33']
    [78] 15:25   G.Vaičiulis, L.Valantiejienė  
     A.Šadbaras, I.Savickienė   21:17  21:18 [23']  
         
         
       T.Staniulis, S.Zinkevičienė   7-a vieta
     
       A.Šadbaras, I.Savickienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   Š.Poderys, E.Šiušytė      
  [65] 14:35   Š.Poderys, E.Šiušytė    
   D.Jurgilas, R.Džervė   21:11  21:14 [26']    
    [79] 15:50   S.Eibukas, V.Martinkienė  
   S.Eibukas, V.Martinkienė     23:21  21:12 [24']  
  [66] 14:35   S.Eibukas, V.Martinkienė    
   M.Loveikis, R.Staupelienė   21:13  21:15 [25']     9-a vieta
      [88] 16:15   G.Zaborskis, S.Čalkina
   J.Iqbal, D.Valantinaitė       21:15  21:17 [21']
  [67] 15:00   R.Paškevičius, D.Sunklodė    
   R.Paškevičius, D.Sunklodė   16:21  21:19  21:11 [32']    
    [80] 15:50   G.Zaborskis, S.Čalkina  
   G.Zaborskis, S.Čalkina     21:10  21:11 [21']  
  [68] 15:00   G.Zaborskis, S.Čalkina    
   M.Zinkevičius, R.Milašauskaitė   21:12  19:21  21:17 [33']    
         
       Š.Poderys, E.Šiušytė   11-a vieta
     
       R.Paškevičius, D.Sunklodė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Jurgilas, R.Džervė    
     
     M.Loveikis, R.Staupelienė   ->   13-a vieta
     
     J.Iqbal, D.Valantinaitė     ->
     
     M.Zinkevičius, R.Milašauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.