Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and Mix, Data: 2021-11-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-27 2021-11-27 2021-11-27  
 1  Mindaugas Dagilis ,  Agnė Šafranovičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[6] 10:30    M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
 8  Egidijus Merkevičius ,  Karolina Merkevičiūtė    21:15  21:12 [14']    
  [15] 11:30    M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė  
 5  Martynas Povilaitis ,  Alina Michaliova      21:10  21:16 [14']  
[7] 11:00    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 4  Giedrius Miestauskas ,  Goda Juršėnaitė    21:16  21:17 [18']    1-a vieta
    [25] 12:30    M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė
 3  Simas Malakauskas ,  Marija Šiaučiūnaitė        17:21  21:19  21:19 [27']
[8] 11:00    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 6  Artūras Nareika ,  Kristina Nareikienė    21:12  17:21  21:15 [31']    
  [16] 11:30    M.Atkočaitis, D.Lubė  
 7  Gytis Celencevičius ,  Živilė Nečejauskaitė      21:14  20:22  21:15 [27']  
[9] 11:00    M.Atkočaitis, D.Lubė    
 2  Martynas Atkočaitis ,  Diana Lubė    21:10  21:13 [12']    
     
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  3-a vieta
  [26] 12:30    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   14:21  22:20  21:15 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė    
  [17] 11:30    M.Povilaitis, A.Michaliova  
   M.Povilaitis, A.Michaliova   21:17  21:10 [16']  5-a vieta
    [27] 12:30    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
   A.Nareika, K.Nareikienė     21:16  21:23  21:19 [28']
  [18] 11:30    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:19  21:18 [20']  
       
       
     E.Merkevičius, K.Merkevičiūtė  7-a vieta
    [28] 12:30    A.Nareika, K.Nareikienė
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:13  21:17 [16']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.