Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and Mix, Data: 2021-11-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-27 2021-11-27 2021-11-27 2021-11-27  
 1  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [10] 11:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:14  21:13 [18']    
[1] 10:30    G.Jauniškis, J.Bazytė      
 8  Gediminas Jauniškis 
 Jurgita Bazytė 
  21:15  21:10 [16']      
    [19] 12:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5  Edmundas Mackevičius 
 Kamilė Rutkauskaitė 
      21:16  21:15 [19']  
[2] 10:30    V.Razbadauskas, A.Kazlienė      
 12  Vaidas Razbadauskas 
 Akvilė Kazlienė 
  21:16  21:15 [17']      
  [11] 11:00    V.Marcinkevičius, M.Marcinkevičiūtė    
 13  Titas Vaitkevičius 
 Ema Sliesoraitytė 
    11:21  23:21  21:17 [31']    
[3] 10:30    V.Marcinkevičius, M.Marcinkevičiūtė      
 4  Vilmantas Marcinkevičius 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  21:11  21:6 [13']       1-a vieta
      [29] 12:30    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
 3  Laimonas Bečalis 
 Eglė Bagdonienė 
        22:20  21:18 [20']
 L.Bečalis, E.Bagdonienė      
 14       ->      
  [12] 11:00    D.Mazėtis, A.Kvasytė    
 11  Alvaras Šimonis 
 Rita Bielinytė 
    21:16  14:21  21:18 [26']    
[4]    D.Mazėtis, A.Kvasytė      
 6  Dainius Mazėtis 
 Asta Kvasytė 
  21:15  21:16 [16']      
    [20] 12:00    D.Mazėtis, A.Kvasytė  
 7  Nerijus Molis 
 Laura Daunytė 
      21:15  21:16 [18']  
[5]    T.Grigas, V.Rakejevaitė      
 10  Tomas Grigas 
 Viktorija Rakejevaitė 
  13:21  21:19  21:16 [30']      
  [13] 11:30    T.Grigas, V.Rakejevaitė    
 15         21:10  21:15 [16']    
 R.Ražanauskas, I.Gudelytė      
 2  Ramūnas Ražanauskas 
 Indrė Gudelytė 
  ->    V.Marcinkevičius, M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
      [30] 12:30    V.Marcinkevičius, M.Marcinkevičiūtė
       T.Grigas, V.Rakejevaitė   16:21  21:15  21:7 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Jauniškis, J.Bazytė    
    [21] 12:00    V.Razbadauskas, A.Kazlienė  
     V.Razbadauskas, A.Kazlienė   21:12  21:19 [18']   5-a vieta
      [31] 13:00    V.Razbadauskas, A.Kazlienė
     L.Bečalis, E.Bagdonienė     29:27  9:21  21:17 [37']
    [22] 12:00    L.Bečalis, E.Bagdonienė  
     R.Ražanauskas, I.Gudelytė   21:11  22:20 [14']  
         
         
       G.Jauniškis, J.Bazytė   7-a vieta
      [32] 13:00    R.Ražanauskas, I.Gudelytė
       R.Ražanauskas, I.Gudelytė   22:24  21:15  21:19 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
    [23] 12:00    E.Mackevičius, K.Rutkauskaitė  
   E.Mackevičius, K.Rutkauskaitė     21:14  21:17 [17']  
  [14] 11:30    E.Mackevičius, K.Rutkauskaitė    
   T.Vaitkevičius, E.Sliesoraitytė   21:11  21:10 [13']     9-a vieta
      [33] 13:00    E.Mackevičius, K.Rutkauskaitė
        21:19  21:19 [18']
   A.Šimonis, R.Bielinytė    
   A.Šimonis, R.Bielinytė   ->    
    [24] 12:00    N.Molis, L.Daunytė  
   N.Molis, L.Daunytė     21:19  17:21  21:19 [28']  
   N.Molis, L.Daunytė    
    ->    
         
       U.Lazdinš, I.Aldina   11-a vieta
      [34] 13:00    A.Šimonis, R.Bielinytė
       A.Šimonis, R.Bielinytė   21:18  21:14 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Vaitkevičius, E.Sliesoraitytė  
     T.Vaitkevičius, E.Sliesoraitytė   ->   13-a vieta
       T.Vaitkevičius, E.Sliesoraitytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.