Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj), Data: 2021-11-20, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Mila Leonovič    Dėl 1-16 vietos        
 M.Leonovič        
 32       ->        
   M.Leonovič      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [14] 11:15   M.Leonovič    
 9  Urtė Mackevičiūtė        21:9  21:18 [22']    
 U.Mackevičiūtė        
 24       ->        
  [3] 10:30   U.Mackevičiūtė      
 25         21:9  21:10 [18']      
 Ū.Budrytė        
 8  Ūla Budrytė    ->        
      [26] 12:20   A.Siniūtė  
 5  Austėja Siniūtė          21:11  16:21  21:6 [32']  
 A.Siniūtė        
 28       ->        
  [4] 10:30   A.Siniūtė      
 21         21:11  21:19 [17']      
 A.Mažulytė        
 12  Aušrinė Mažulytė    ->        
    [15] 11:15   A.Siniūtė    
 13  Rasuolė Vinciūnaitė        21:16  21:12 [18']    
 R.Vinciūnaitė        
 20       ->        
  [5] 10:30   R.Vinciūnaitė      
 29         21:15  21:8 [17']      
 E.Žiaušytė        
 4  Erika Žiaušytė    ->         1-a vieta
        [36] 13:10   U.Kaminskaitė
 3  Elžbieta Vilimaitė            21:18  23:21 [30']
 E.Vilimaitė        
 30       ->        
  [8] 10:50   E.Vilimaitė      
 19  Rugilė Murauskaitė      19:21  21:15  21:14 [33']      
[1] 10:30   M.Monkevičiūtė        
 14  Mėta Monkevičiūtė    11:21  21:18  21:18 [22']        
    [16] 11:35   E.Vilimaitė    
 11  Augustė Klimaitė        21:15  21:19 [27']    
 A.Klimaitė        
 22       ->        
  [6] 10:50   G.Gedminaitė      
 27         21:10  21:7 [24']      
 G.Gedminaitė        
 6  Gustė Gedminaitė    ->        
      [27] 12:20   U.Kaminskaitė  
 7  Vesta Juodonytė          21:7  21:10 [7']  
 V.Juodonytė        
 26       ->        
  [7] 10:50   V.Juodonytė      
 23         21:17  23:21 [29']      
 R.Vidzėnaitė        
 10  Rusnė Vidzėnaitė    ->        
    [17] 11:35   U.Kaminskaitė    
 15  Vakarė Bolskytė        21:8  20:22  21:15 [38']    
[2] 10:30   U.Kaminskaitė        
 18  Ugnė Kaminskaitė    21:5  21:9 [9']      M.Leonovič   3-a vieta
  [9] 10:50   U.Kaminskaitė   [37] 13:10   M.Leonovič
 31         21:11  21:17 [27']    E.Vilimaitė   21:16  21:19 [24']
 M.Levickaitė        
 2  Meida Levickaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Mackevičiūtė    
      [28] 12:20   R.Vinciūnaitė  
       R.Vinciūnaitė   22:20  21:23  23:21 [42']   5-a vieta
        [38] 13:10   V.Juodonytė
       G.Gedminaitė     21:13  21:19 [24']
      [29] 12:45   V.Juodonytė  
       V.Juodonytė   21:11  21:18 [29']  
           
           
         U.Mackevičiūtė   7-a vieta
       
         G.Gedminaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     Ū.Budrytė    
     Ū.Budrytė   ->    
      [30] 12:45   E.Žiaušytė  
     A.Mažulytė     21:9  21:9 [9']  
    [18] 11:35   E.Žiaušytė    
     E.Žiaušytė   21:15  21:13 [15']     9-a vieta
        [39] 13:35   M.Levickaitė
     M.Monkevičiūtė       21:11  17:21  21:16 [38']
    [19] 11:35   M.Monkevičiūtė    
     A.Klimaitė   21:14  21:5 [22']    
      [31] 12:45   M.Levickaitė  
     R.Vidzėnaitė     21:7  21:10 [23']  
    [20] 12:00   M.Levickaitė    
     M.Levickaitė   17:21  21:8  24:22 [36']    
           
         Ū.Budrytė   11-a vieta
       
         M.Monkevičiūtė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       A.Mažulytė  
       A.Mažulytė   ->   13-a vieta
       
       A.Klimaitė     ->
       
       R.Vidzėnaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         R.Murauskaitė
          ->
   R.Murauskaitė      
   R.Murauskaitė   ->      
     R.Murauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [21] 12:00   R.Murauskaitė  
        21:17  21:9 [20']  
   .      
    ->      
     V.Bolskytė    
   V.Bolskytė     ->    
   V.Bolskytė      
    ->     19-a vieta
         V.Bolskytė
         V.Bolskytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 115 116 
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.