Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2021-12-18, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gustė Butkutė  
16
21
21
15
18
21
 31'
19
21
14
21
 21'
21
7
21
7
 16'
21
13
22
20
 23'
173/146
27
2
3
2 Eglė Simanauskaitė  
21
16
15
21
21
18
 31'
24
22
17
21
11
21
 39'
21
4
21
7
 14'
21
14
21
13
 20'
193/157
36
3
2
3 Olivia Pocevičiūtė  
21
19
21
14
 21'
22
24
21
17
21
11
 39'
21
10
21
9
 20'
21
12
21
18
 20'
190/134
56
4
1
4 Greta Dikšaitytė  
7
21
7
21
 16'
4
21
7
21
 14'
10
21
9
21
 20'
12
21
10
21
 14'
66/168
-102
0
5
5 Liepa Šuikaitė  
13
21
20
22
 23'
14
21
13
21
 20'
12
21
18
21
 20'
21
12
21
10
 14'
132/149
-17
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vakarė Petrauskaitė  
13
21
10
21
 15'
21
10
21
11
 18'
21
6
21
10
 15'
107/79
28
2
2
2 Gabrielė Cirtautaitė  
21
13
21
10
 15'
21
2
21
5
 14'
21
9
21
6
 16'
126/45
81
3
1
3 Adelė Dikšaitytė  
10
21
11
21
 18'
2
21
5
21
 14'
9
21
20
22
 21'
57/127
-70
0
4
4 Emilija Katinaitė  
6
21
10
21
 15'
9
21
6
21
 16'
21
9
22
20
 21'
74/113
-39
1
3



2021-12-18  
   1-a vieta
 4    Gabrielė Cirtautaitė  
[32] 12:35   O.Pocevičiūtė
 5    Olivia Pocevičiūtė   13:21  21:18  21:17 [29']
   



2021-12-18  
   3-a vieta
 2    Vakarė Petrauskaitė  
[33] 12:55   E.Simanauskaitė
 3    Eglė Simanauskaitė   21:18  21:8 [20']
   



2021-12-18  
   5-a vieta
 1    Gustė Butkutė  
[34] 12:55   G.Butkutė
 8    Emilija Katinaitė   21:8  21:8 [17']
   



2021-12-18  
   7-a vieta
 6    Adelė Dikšaitytė  
[35] 12:55   L.Šuikaitė
 9    Liepa Šuikaitė   21:13  21:10 [14']
   



 
   9-a vieta
 7    Greta Dikšaitytė  
 G.Dikšaitytė
 10     ->
   



 
   11-a vieta
 11    
 .
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 .
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 .
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.