Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2022-05-07, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rasa Džervė 
 Judita Vadeikienė 
21
6
21
7
21
12
21
19
 26'
21
18
22
20
 20'
127/82
45
3
1
2 Kristina Kozlovienė 
 Jurgita Bazytė 
6
21
7
21
13
21
19
21
 26'
15
21
15
21
 21'
75/126
-51
0
4
3 Dalia Sunklodė 
 Jurgita Vaškelytė 
12
21
19
21
 26'
21
13
21
19
 26'
21
19
21
12
 20'
115/105
10
2
2
4 Inesa Bacevičienė 
 Vakarė Trakšelytė 
18
21
20
22
 20'
21
15
21
15
 21'
19
21
12
21
 20'
111/115
-4
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rasa Šulnienė 
 Sonata Zinkevičienė 
21
11
21
19
 18'
21
8
21
10
 16'
84/48
36
2
1
2 Ramunė Petrošienė 
 Diana Valantinaitė 
11
21
19
21
 18'
19
21
21
7
21
8
 30'
91/78
13
1
2
3 Ernesta Grigeliūnienė 
 Diana Darbutienė 
8
21
10
21
 16'
21
19
7
21
8
21
 30'
54/103
-49
0
3



2022-05-07  
   1-a vieta
 1    Rasa Džervė,  Judita Vadeikienė  
[106] 18:30   R.Džervė, J.Vadeikienė
 2    Rasa Šulnienė,  Sonata Zinkevičienė   15:21  21:16  21:13 [39']
   



2022-05-07  
   3-a vieta
 4    Ramunė Petrošienė,  Diana Valantinaitė  
[107] 18:30   R.Petrošienė, D.Valantinaitė
 5    Dalia Sunklodė,  Jurgita Vaškelytė   21:9  21:17 [18']
   



2022-05-07  
   5-a vieta
 6    Ernesta Grigeliūnienė,  Diana Darbutienė  
[108] 18:30   I.Bacevičienė, V.Trakšelytė
 7    Inesa Bacevičienė,  Vakarė Trakšelytė   21:15  21:13 [18']
   



 
   7-a vieta
 3    Kristina Kozlovienė,  Jurgita Bazytė  
 K.Kozlovienė, J.Bazytė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.