Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2022-05-07, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07  
 1  Jonas Malinauskas 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Malinauskas, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [55] 13:55   J.Malinauskas, S.Zinkevičienė    
 9  Aidas Poderys 
 Dalia Sunklodė 
    17:21  21:17  21:11 [32']    
[44] 13:05   M.Zinkevičius, V.Trakšelytė      
 8  Mantas Zinkevičius 
 Vakarė Trakšelytė 
  14:21  21:15  21:6 [29']      
    [68] 15:10   J.Malinauskas, S.Zinkevičienė  
 5  Marius Brazauskas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
      21:17  21:16 [23']  
[45] 13:05   M.Brazauskas, E.Grigeliūnienė      
 12  Tomas Tenikaitis 
 Jurgita Bazytė 
  22:20  21:9 [23']      
  [56] 13:55   R.Grytė, R.Šulnienė    
 13         21:11  13:21  21:18 [30']    
 R.Grytė, R.Šulnienė      
 4  Rokas Grytė 
 Rasa Šulnienė 
  ->       1-a vieta
      [81] 16:00   J.Malinauskas, S.Zinkevičienė
 3  Henrikas Smilgevičius 
 Judita Vadeikienė 
        21:8  28:26 [24']
 H.Smilgevičius, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [57] 14:20   Š.Poderys, R.Džervė    
 11  Arūnas Vizgirda 
 Diana Valantinaitė 
    21:9  21:13 [21']    
[46] 13:05   Š.Poderys, R.Džervė      
 6  Šarūnas Poderys 
 Rasa Džervė 
  21:13  21:14 [20']      
    [69] 15:10   S.Eibukas, R.Petrošienė  
 7  Edmundas Petrošius 
 Diana Darbutienė 
      14:21  21:9  21:18 [31']  
[47] 13:30   E.Petrošius, D.Darbutienė      
 10  Tadas Staniulis 
 Irena Peleckienė 
  21:12  21:15 [21']      
  [58] 14:20   S.Eibukas, R.Petrošienė    
 15         22:20  18:21  21:7 [36']    
 S.Eibukas, R.Petrošienė      
 2  Saulius Eibukas 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    R.Grytė, R.Šulnienė   3-a vieta
      [82] 16:25   R.Grytė, R.Šulnienė
       Š.Poderys, R.Džervė   21:17  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, V.Trakšelytė    
    [70] 15:10   M.Brazauskas, E.Grigeliūnienė  
     M.Brazauskas, E.Grigeliūnienė   21:13  21:16 [23']   5-a vieta
      [83] 16:25   M.Brazauskas, E.Grigeliūnienė
     H.Smilgevičius, J.Vadeikienė     21:15  21:19 [25']
    [71] 15:10   H.Smilgevičius, J.Vadeikienė  
     E.Petrošius, D.Darbutienė   25:23  21:16 [27']  
         
         
       M.Zinkevičius, V.Trakšelytė   7-a vieta
      [84] 16:25   M.Zinkevičius, V.Trakšelytė
       E.Petrošius, D.Darbutienė   20:22  21:14  21:13 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Poderys, D.Sunklodė    
   A.Poderys, D.Sunklodė   ->    
    [60] 14:20   T.Tenikaitis, J.Bazytė  
   T.Tenikaitis, J.Bazytė     10:21  21:14  23:21 [35']  
   T.Tenikaitis, J.Bazytė    
    ->     9-a vieta
      [72] 15:35   T.Staniulis, I.Peleckienė
        21:11  21:10 [22']
   A.Vizgirda, D.Valantinaitė    
   A.Vizgirda, D.Valantinaitė   ->    
    [59] 14:20   T.Staniulis, I.Peleckienė  
   T.Staniulis, I.Peleckienė     21:11  21:19 [21']  
   T.Staniulis, I.Peleckienė    
    ->    
         
       A.Poderys, D.Sunklodė   11-a vieta
      [73] 15:35   A.Vizgirda, D.Valantinaitė
       A.Vizgirda, D.Valantinaitė   12:21  21:11  21:18 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.