Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2022-05-07, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07  
 1  Mindaugas Loveikis 
 Asta Rėčkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Loveikis, A.Rėčkuvienė      
 16       ->      
  [48] 13:30   R.Maladauskas, K.Bagdonaitė    
 9  Almantas Vizbara 
 Kristina Bagdonienė 
    22:20  11:21  21:19 [35']    
[37] 12:40   R.Maladauskas, K.Bagdonaitė      
 8  Raimondas Maladauskas 
 Karolina Bagdonaitė 
  21:19  21:18 [31']      
    [61] 14:20   R.Maladauskas, K.Bagdonaitė  
 5  Vaidas Šmitas 
 Inga Antanaitienė 
      21:18  21:13 [23']  
[38] 12:40   V.Šmitas, I.Antanaitienė      
 12  Žydrūnas Steponavičius 
 Kristina Paškevičienė 
  21:11  21:12 [45']      
  [49] 13:30   V.Šmitas, I.Antanaitienė    
 13  Tomas Buinevičius 
 Jurgita Kundrotienė 
    21:19  21:14 [24']    
[39] 12:40   T.Buinevičius, J.Kundrotienė      
 4  Andrius Bukauskas 
 Živilė Žymantaitė 
  12:21  21:18  21:13 [31']       1-a vieta
      [74] 15:35   R.Maladauskas, K.Bagdonaitė
 3  Rolandas Čepulis 
 Skaistė Kliaubienė 
        15:21  21:10  21:10 [30']
[40] 12:40   R.Poškus, E.Zavadskytė      
 14  Robertas Poškus 
 Eglė Zavadskytė 
  21:17  21:18 [27']      
  [50] 13:30   R.Poškus, E.Zavadskytė    
 11  Jonas Daugėla 
 Agnė Šikarskė 
    21:18  21:15 [20']    
[41] 12:40   J.Daugėla, A.Šikarskė      
 6  Žygimantas Slavickas 
 Aldona Pikčilingienė 
  21:16  14:21  21:19 [35']      
    [62] 14:45   R.Poškus, E.Zavadskytė  
 7  Julius Kardauskas 
 Kristina Kozlovienė 
      18:21  23:21  21:16 [32']  
[42] 13:05   J.Kardauskas, K.Kozlovienė      
 10  Deividas Staškevičius 
 Virginija Kubilienė 
  16:21  21:6  21:19 [29']      
  [51] 13:30   T.Šikarskas, I.Bacevičienė    
 15  Tomas Venys 
 Inga Dagilienė 
    21:15  18:21  21:13 [30']    
[43] 13:05   T.Šikarskas, I.Bacevičienė      
 2  Tomas Šikarskas 
 Inesa Bacevičienė 
  21:6  22:20 [23']    V.Šmitas, I.Antanaitienė   3-a vieta
      [75] 15:35   T.Šikarskas, I.Bacevičienė
       T.Šikarskas, I.Bacevičienė   21:17  18:21  21:19 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, A.Rėčkuvienė    
    [63] 14:45   M.Loveikis, A.Rėčkuvienė  
     T.Buinevičius, J.Kundrotienė   21:11  21:13 [19']   5-a vieta
      [76] 15:35   J.Daugėla, A.Šikarskė
     J.Daugėla, A.Šikarskė     21:18  21:23  23:21 [33']
    [64] 14:45   J.Daugėla, A.Šikarskė  
     J.Kardauskas, K.Kozlovienė   21:12  21:17 [23']  
         
         
       T.Buinevičius, J.Kundrotienė   7-a vieta
      [77] 16:00   J.Kardauskas, K.Kozlovienė
       J.Kardauskas, K.Kozlovienė   21:11  21:16 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizbara, K.Bagdonienė    
   A.Vizbara, K.Bagdonienė   ->    
    [65] 14:45   A.Vizbara, K.Bagdonienė  
   Ž.Steponavičius, K.Paškevičienė     19:21  21:16  21:15 [37']  
  [52] 13:55   A.Bukauskas, Ž.Žymantaitė    
   A.Bukauskas, Ž.Žymantaitė   19:21  21:10  21:11 [29']     9-a vieta
      [78] 16:00   D.Staškevičius, V.Kubilienė
   R.Čepulis, S.Kliaubienė       24:22  21:18 [25']
  [53] 13:55   Ž.Slavickas, A.Pikčilingienė    
   Ž.Slavickas, A.Pikčilingienė   21:14  13:21  21:18 [36']    
    [66] 14:45   D.Staškevičius, V.Kubilienė  
   D.Staškevičius, V.Kubilienė     21:19  1:0 [17']  
  [54] 13:55   D.Staškevičius, V.Kubilienė    
   T.Venys, I.Dagilienė   21:3  21:10 [20']    
         
       A.Bukauskas, Ž.Žymantaitė   11-a vieta
      [79] 16:00   A.Bukauskas, Ž.Žymantaitė
       Ž.Slavickas, A.Pikčilingienė   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Steponavičius, K.Paškevičienė  
     Ž.Steponavičius, K.Paškevičienė   ->   13-a vieta
      [80] 16:00   R.Čepulis, S.Kliaubienė
     R.Čepulis, S.Kliaubienė     21:5  21:5 [21']
    [67] 15:10   R.Čepulis, S.Kliaubienė  
     T.Venys, I.Dagilienė   21:18  21:13 [24']  
         
         
        15-a vieta
       T.Venys, I.Dagilienė
       T.Venys, I.Dagilienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.