Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2022-04-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evaldas Bradūnas 
 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 
21
17
21
13
 18'
21
12
21
16
 19'
21
15
19
21
21
19
 28'
145/113
32
3
1
2 Martynas Povilaitis 
 Diana Lubė 
17
21
13
21
 18'
18
21
17
21
 21'
15
21
19
21
 19'
99/126
-27
0
4
3 Martynas Puchovičius 
 Aurelija Pakšytė 
12
21
16
21
 19'
21
18
21
17
 21'
14
21
23
25
 20'
107/123
-16
1
3
4 Povilas Palubinskas 
 Odeta Rastenytė 
15
21
21
19
19
21
 28'
21
15
21
19
 19'
21
14
25
23
 20'
143/132
11
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Benas Vaškevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
21
14
21
19
 18'
21
9
16
21
21
18
 29'
21
10
21
10
 14'
142/101
41
3
1
2 Mindaugas Dagilis 
 Ema Sliesoraitytė 
14
21
19
21
 18'
21
12
21
14
 17'
21
8
21
10
 14'
117/86
31
2
2
3 Marius Brazauskas 
 Dovilė Butvydaitė 
9
21
21
16
18
21
 29'
12
21
14
21
 17'
21
17
19
21
21
11
 26'
135/149
-14
1
3
4 Laimis Fiodorovas 
 Aušra Brikaitė 
10
21
10
21
 14'
8
21
10
21
 14'
17
21
21
19
11
21
 26'
87/145
-58
0
4



2022-04-30  
   1-a vieta
 1    Evaldas Bradūnas,  Birutė Rasiulytė-Ragaišienė  
[64] 15:30   B.Vaškevičius, A.Balazaitė
 2    Benas Vaškevičius,  Aušrinė Balazaitė   21:11  21:15 [15']
   



2022-04-30  
   3-a vieta
 4    Mindaugas Dagilis,  Ema Sliesoraitytė  
[65] 15:30   P.Palubinskas, O.Rastenytė
 7    Povilas Palubinskas,  Odeta Rastenytė   22:20  21:12 [15']
   



2022-04-30  
   5-a vieta
 5    Martynas Puchovičius,  Aurelija Pakšytė  
[66] 15:30   M.Brazauskas, D.Butvydaitė
 6    Marius Brazauskas,  Dovilė Butvydaitė   21:14  13:21  21:17 [29']
   



2022-04-30  
   7-a vieta
 3    Martynas Povilaitis,  Diana Lubė  
[67] 15:30   M.Povilaitis, D.Lubė
 8    Laimis Fiodorovas,  Aušra Brikaitė   21:0
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.