Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų žiema, Data: 2022-01-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08  
 1  Paulius Jūras 
 Dalius Juodsnukis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Jūras, D.Juodsnukis      
 16       ->      
  [21] 11:10   P.Jūras, D.Juodsnukis    
 9  Andrius Bendoraitis 
 Giedrius Strumila 
    21:9  21:12 [21']    
[9] 10:20   A.Bendoraitis, G.Strumila      
 8  Edmundas Petrošius 
 Algirdas Kepežinskas 
  21:14  21:19 [22']      
    [35] 12:00   A.Urbonas, D.Žilinskas  
 5  Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
      21:17  21:18 [25']  
 S.Eibukas, D.Kairys      
 12       ->      
  [22] 11:10   A.Urbonas, D.Žilinskas    
 13         21:12  21:11 [23']    
 A.Urbonas, D.Žilinskas      
 4  Aidas Urbonas 
 Deivydas Žilinskas 
  ->       1-a vieta
      [51] 13:00   A.Urbonas, D.Žilinskas
 3  Rokas Barkauskas 
 Tadas Staniulis 
        16:21  21:13  21:15 [40']
 R.Barkauskas, T.Staniulis      
 14       ->      
  [23] 11:10   R.Barkauskas, T.Staniulis    
 11         18:21  21:16  22:20 [60']    
 A.Rimkus, N.Šimkus      
 6  Albertas Rimkus 
 Nedas Šimkus 
  ->      
    [36] 12:00   R.Barkauskas, T.Staniulis  
 7  Nojus Tenikaitis 
 Tomas Tenikaitis 
      21:14  21:17 [28']  
[10] 10:20   R.Lavrukaitis, Š.Poderys      
 10  Rimas Lavrukaitis 
 Šarūnas Poderys 
  26:24  14:21  21:19 [46']      
  [24] 11:10   R.Lavrukaitis, Š.Poderys    
 15         14:21  23:21  21:19 [56']    
 V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 2  Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  ->    P.Jūras, D.Juodsnukis   3-a vieta
      [52] 13:00   P.Jūras, D.Juodsnukis
       R.Lavrukaitis, Š.Poderys   21:12  22:20 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Bendoraitis, G.Strumila    
    [37] 12:00   A.Bendoraitis, G.Strumila  
     S.Eibukas, D.Kairys   23:21  14:21  21:18 [38']   5-a vieta
      [53] 13:00   V.Martinkus, G.Vaičiulis
     A.Rimkus, N.Šimkus     21:19  21:19 [23']
    [38] 12:00   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
     V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:13  21:17 [24']  
         
         
       S.Eibukas, D.Kairys   7-a vieta
      [54] 13:00   A.Rimkus, N.Šimkus
       A.Rimkus, N.Šimkus   21:18  21:18 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrošius, A.Kepežinskas    
   E.Petrošius, A.Kepežinskas   ->    
     E.Petrošius, A.Kepežinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [39] 12:00   E.Petrošius, A.Kepežinskas
        21:10  11:21  21:17 [30']
   .    
    ->    
     N.Tenikaitis, T.Tenikaitis  
   N.Tenikaitis, T.Tenikaitis     ->  
   N.Tenikaitis, T.Tenikaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
60-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir Lietuvos jaunių U15 čempionatas
2022-04-23 11:30 2022-04-24 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.