Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienų žiema, Data: 2022-01-08, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08 2022-01-08  
 1  Dalius Juodsnukis    Dėl 1-8 vietos      
 D.Juodsnukis      
 16       ->      
  [79] 15:00   N.Šimkus    
 9  Edmundas Mackevičius      21:19  17:21  21:15 [38']    
[63] 14:00   N.Šimkus      
 8  Nedas Šimkus    21:11  21:14 [25']      
    [96] 16:00   N.Tenikaitis  
 5   Javed Iqbal        21:7  21:11 [21']  
[64] 14:00   A.Urbonas      
 12  Aidas Urbonas    21:16  21:10 [23']      
  [80] 15:00   N.Tenikaitis    
 13  Andrius Bendoraitis      21:13  21:13 [26']    
[65] 14:00   N.Tenikaitis      
 4  Nojus Tenikaitis    21:11  22:20 [27']       1-a vieta
      [112] 16:40   D.Žilinskas
 3  Albertas Rimkus          21:19  21:19 [80']
[66] 14:00   A.Rimkus      
 14  Vidas Martinkus    21:19  21:18 [33']      
  [81] 15:00   A.Rimkus    
 11  Tomas Tenikaitis      21:13  21:15 [22']    
[67] 14:00   S.Eibukas      
 6  Saulius Eibukas    21:17  21:17 [21']      
    [97] 16:00   D.Žilinskas  
 7  Rokas Barkauskas        21:16  21:17 [50']  
[68] 14:00   R.Barkauskas      
 10  Darius Kairys    21:14  21:16 [25']      
  [82] 15:00   D.Žilinskas    
 15  Gabrielius Vaičiulis      21:18  21:13 [26']    
[69] 14:00   D.Žilinskas      
 2  Deivydas Žilinskas    21:14  21:17 [22']    N.Šimkus   3-a vieta
      [113] 16:40   A.Rimkus
       A.Rimkus   21:19  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Juodsnukis    
    [98] 16:00   D.Juodsnukis  
     A.Urbonas   20:22  21:3  21:7 [37']   5-a vieta
      [114] 17:00   D.Juodsnukis
     S.Eibukas     21:13  21:19 [26']
    [99] 16:00   S.Eibukas  
     R.Barkauskas   11:21  23:21  22:20 [31']  
         
         
       A.Urbonas   7-a vieta
      [115] 17:00   R.Barkauskas
       R.Barkauskas   21:18  18:21  21:17 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Mackevičius    
   E.Mackevičius   ->    
    [100] 16:00   A.Bendoraitis  
   J.Iqbal     21:8  21:6 [25']  
  [83] 15:00   A.Bendoraitis    
   A.Bendoraitis   21:16  21:18 [24']     9-a vieta
      [116] 17:00   A.Bendoraitis
   V.Martinkus       21:10  23:21 [29']
  [84] 15:00   V.Martinkus    
   T.Tenikaitis   21:15  21:19 [26']    
    [101] 16:00   V.Martinkus  
   D.Kairys     21:14  21:17 [22']  
  [85] 15:00   G.Vaičiulis    
   G.Vaičiulis   21:13  17:21  21:17 [37']    
         
       E.Mackevičius   11-a vieta
     
       G.Vaičiulis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Iqbal  
     J.Iqbal   ->   13-a vieta
     
     T.Tenikaitis     ->
    [102] 16:00   D.Kairys  
     D.Kairys   19:21  21:13  21:15 [36']  
         
         
        15-a vieta
       D.Kairys
       T.Tenikaitis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
60-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir Lietuvos jaunių U15 čempionatas
2022-04-23 11:30 2022-04-24 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.