Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es), Data: 2022-05-14, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- LT Es, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Inesa Bacevičienė 
 Agnė Šikarskė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Bacevičienė, A.Šikarskė      
 16       ->      
  [24] 11:55   I.Bacevičienė, A.Šikarskė    
 9  Dovilė Butkienė 
 Indrė Ambraziūnienė 
    21:14  21:15 [21']    
[9] 10:45   I.Pečiulaitienė, J.Šadauskienė      
 8  Inga Pečiulaitienė 
 Jurgita Šadauskienė 
  21:15  21:16 [23']      
    [39] 13:25   M.Juškytė, A.Pratusevičiūtė  
 5  Inga Liutkevičiūtė 
 Gražina Vincel 
      21:16  21:14 [19']  
[10] 10:45   A.Perė, I.Pocienė      
 12  Auksė Perė 
 Ilona Pocienė 
  21:9  21:12 [23']      
  [25] 12:15   M.Juškytė, A.Pratusevičiūtė    
 13  Justina Jelinskė 
 Agnė Mackevičienė 
    21:9  21:12 [22']    
[11] 10:45   M.Juškytė, A.Pratusevičiūtė      
 4  Monika Juškytė 
 Asta Pratusevičiūtė 
  21:8  21:5 [20']       1-a vieta
      [48] 14:15   K.Bagdonaitė, K.Bagdonienė
 3  Inga Dagilienė 
 Vakarė Bagdonaitė 
        21:7  21:12 [20']
[12] 10:45   I.Dagilienė, V.Bagdonaitė      
 14  Irma Bakšytė 
 Lina Montvydaitė 
  21:9  21:15 [24']      
  [26] 12:15   Ž.Bočienė, D.Petravičienė    
 11  Indrė Glaniauskienė 
 Sigita Stanynaitė 
    21:16  14:21  21:9 [37']    
[13] 11:05   Ž.Bočienė, D.Petravičienė      
 6  Živilė Bočienė 
 Deimantė Petravičienė 
  16:21  21:13  21:7 [32']      
    [40] 13:25   K.Bagdonaitė, K.Bagdonienė  
 7  Kristina Aliukienė 
 Aušra Kildišienė 
      21:8  21:18 [24']  
[14] 11:05   K.Aliukienė, A.Kildišienė      
 10  Vilma Blankienė 
 Ingrida Šarlauskaitė 
  18:21  21:17  21:12 [32']      
  [27] 12:15   K.Bagdonaitė, K.Bagdonienė    
 15  Neringa Marčenkaitė 
 Medeina Marčenkaitė 
    21:10  21:10 [21']    
[15] 11:05   K.Bagdonaitė, K.Bagdonienė      
 2  Karolina Bagdonaitė 
 Kristina Bagdonienė 
  21:4  21:6 [15']    I.Bacevičienė, A.Šikarskė   3-a vieta
      [49] 14:35   Ž.Bočienė, D.Petravičienė
       Ž.Bočienė, D.Petravičienė   16:21  21:17  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Pečiulaitienė, J.Šadauskienė    
    [41] 13:50   A.Perė, I.Pocienė  
     A.Perė, I.Pocienė   21:7  21:15 [23']   5-a vieta
     
     I.Dagilienė, V.Bagdonaitė     ->
    [42] 13:50   I.Dagilienė, V.Bagdonaitė  
     K.Aliukienė, A.Kildišienė   21:16  21:12 [26']  
         
         
       I.Pečiulaitienė, J.Šadauskienė   7-a vieta
     
       K.Aliukienė, A.Kildišienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Butkienė, I.Ambraziūnienė    
   D.Butkienė, I.Ambraziūnienė   ->    
    [43] 13:50   I.Liutkevičiūtė, G.Vincel  
   I.Liutkevičiūtė, G.Vincel     21:13  21:14 [29']  
  [28] 12:15   I.Liutkevičiūtė, G.Vincel    
   J.Jelinskė, A.Mackevičienė   21:10  21:18 [21']     9-a vieta
      [50] 14:35   I.Liutkevičiūtė, G.Vincel
   I.Bakšytė, L.Montvydaitė       21:16  21:19 [28']
  [29] 12:40   I.Glaniauskienė, S.Stanynaitė    
   I.Glaniauskienė, S.Stanynaitė   21:3  21:17 [21']    
    [44] 13:50   I.Glaniauskienė, S.Stanynaitė  
   V.Blankienė, I.Šarlauskaitė     22:20  21:11 [25']  
  [30] 12:40   V.Blankienė, I.Šarlauskaitė    
   N.Marčenkaitė, M.Marčenkaitė   21:8  21:9 [18']    
         
       D.Butkienė, I.Ambraziūnienė   11-a vieta
      [51] 14:35   D.Butkienė, I.Ambraziūnienė
       V.Blankienė, I.Šarlauskaitė   23:21  16:21  21:11 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Jelinskė, A.Mackevičienė  
     J.Jelinskė, A.Mackevičienė   ->   13-a vieta
      [52] 14:35   I.Bakšytė, L.Montvydaitė
     I.Bakšytė, L.Montvydaitė     11:21  24:22  21:13 [27']
    [45] 14:15   I.Bakšytė, L.Montvydaitė  
     N.Marčenkaitė, M.Marčenkaitė   21:15  21:13 [24']  
         
         
        15-a vieta
     
       N.Marčenkaitė, M.Marčenkaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.