Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds), Data: 2022-05-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- LT Bs, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Stasiulis, T.Tiškus        
 32       ->        
  [15] 10:30    G.Stasiulis, T.Tiškus      
 17  Andrius Bendoraitis 
 Šarūnas Poderys 
    24:22  21:7 [18']      
[1] 10:00    A.Bendoraitis, Š.Poderys        
 16  Julius Masaitis 
 Laurynas Urniežius 
  22:20  13:21  21:18 [29']        
    [35] 11:30    G.Stasiulis, T.Tiškus    
 9  Gediminas Fridricas 
 Valentas Stončius 
      21:18  21:11 [17']    
 G.Fridricas, V.Stončius        
 24       ->        
  [16] 10:30    A.Mackevič, T.Supronas      
 25         20:22  24:22  21:12 [29']      
 A.Mackevič, T.Supronas        
 8  Andžej Mackevič 
 Tadas Supronas 
  ->        
      [48] 12:30    G.Stasiulis, T.Tiškus  
 5  Andrius Kordušas 
 Gediminas Zaborskis 
        21:15  21:19 [21']  
 A.Kordušas, G.Zaborskis        
 28       ->        
  [17] 10:30    A.Kordušas, G.Zaborskis      
 21         21:11  21:17 [17']      
 D.Rumšys, N.Šimkus        
 12  Donatas Rumšys 
 Nedas Šimkus 
  ->        
    [36] 11:30    L.Supronas, A.Sutkus    
 13  Artūras Nareika 
 Artūras Olšauskas 
      18:21  21:14  21:14 [30']    
 A.Nareika, A.Olšauskas        
 20       ->        
  [18] 10:30    L.Supronas, A.Sutkus      
 29         21:14  21:18 [18']      
 L.Supronas, A.Sutkus        
 4  Linas Supronas 
 Ailantas Sutkus 
  ->         1-a vieta
        [65] 13:30    K.Okopniy, K.Šemeta
 3  Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
          21:13  19:21  21:10 [27']
 D.Juodsnukis, P.Jūras        
 30       ->        
  [19] 10:30    D.Juodsnukis, P.Jūras      
 19  Kasparas Vilkevičius 
 Gytis Vizgirda 
    21:13  21:18 [20']      
[2] 10:00    P.Balaišis, M.Smalskis        
 14  Pijus Balaišis 
 Mantas Smalskis 
  21:19  19:21  21:17 [31']        
    [37] 11:30    K.Okopniy, K.Šemeta    
 11   Konstantin Okopniy 
 Karolis Šemeta 
      21:12  21:16 [21']    
 K.Okopniy, K.Šemeta        
 22       ->        
  [20] 10:30    K.Okopniy, K.Šemeta      
 27         21:13  21:16 [16']      
 V.Martinkus, G.Vaičiulis        
 6  Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  ->        
      [49] 12:30   K.Okopniy, K.Šemeta  
 7  Aidas Urbonas 
 Deivydas Žilinskas 
        21:16  21:12 [21']  
 A.Urbonas, D.Žilinskas        
 26       ->        
  [21] 10:30    R.Kavaliauskas, V.Salietis      
 23         21:18  21:19 [22']      
 R.Kavaliauskas, V.Salietis        
 10  Ramūnas Kavaliauskas 
 Vidmantas Salietis 
  ->        
    [38] 11:30    R.Kavaliauskas, V.Salietis    
 15  Vygantas Garmus 
 Arūnas Morkūnas 
      21:11  20:22  21:16 [29']    
[3] 10:00    V.Garmus, A.Morkūnas        
 18  Aleksėj Borisenko 
 Ignas Lukoševičius 
  21:6  21:9 [15']      L.Supronas, A.Sutkus   3-a vieta
  [22] 10:30    D.Martinaitis, S.Malakauskas   [66] 13:30    R.Kavaliauskas, V.Salietis
 31         21:13  18:21  21:9 [27']    R.Kavaliauskas, V.Salietis   21:19  21:19 [20']
 D.Martinaitis, S.Malakauskas        
 2  Dalius Martinaitis 
 Simas Malakauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Mackevič, T.Supronas    
      [50] 12:30    A.Kordušas, G.Zaborskis  
       A.Kordušas, G.Zaborskis   21:12  21:18 [17']   5-a vieta
        [67] 13:30    A.Kordušas, G.Zaborskis
       D.Juodsnukis, P.Jūras     13:21  21:17  21:13 [27']
      [53] 12:30    D.Martinaitis, S.Malakauskas  
       D.Martinaitis, S.Malakauskas   14:21  21:18  21:13 [26']  
           
           
         A.Mackevič, T.Supronas   7-a vieta
        [68] 13:30    D.Juodsnukis, P.Jūras
         D.Juodsnukis, P.Jūras   21:17  22:20 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Bendoraitis, Š.Poderys      
       G.Fridricas, V.Stončius    
     G.Fridricas, V.Stončius   21:17  18:21  21:12 [21']    
         G.Fridricas, V.Stončius  
     D.Rumšys, N.Šimkus     21:19  21:19 [19']  
       D.Rumšys, N.Šimkus    
     A.Nareika, A.Olšauskas   21:17  24:22 [20']     9-a vieta
       
     P.Balaišis, M.Smalskis       ->
       P.Balaišis, M.Smalskis    
     V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:15  19:21  22:20 [31']    
         A.Urbonas, D.Žilinskas  
     A.Urbonas, D.Žilinskas     21:19  21:14 [17']  
       A.Urbonas, D.Žilinskas    
     V.Garmus, A.Morkūnas   21:16  21:19 [19']    
           
         D.Rumšys, N.Šimkus   11-a vieta
       
         P.Balaišis, M.Smalskis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Bendoraitis, Š.Poderys    
       
       A.Nareika, A.Olšauskas   ->   13-a vieta
       
       V.Martinkus, G.Vaičiulis     ->
       
       V.Garmus, A.Morkūnas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Masaitis, L.Urniežius      
   J.Masaitis, L.Urniežius   ->      
     J.Masaitis, L.Urniežius    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Masaitis, L.Urniežius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         J.Masaitis, L.Urniežius
          21:0  21:0 [5']
   K.Vilkevičius, G.Vizgirda      
   K.Vilkevičius, G.Vizgirda   ->      
     K.Vilkevičius, G.Vizgirda    
      ->    
   .      
    ->      
      [23] 10:30    K.Vilkevičius, G.Vizgirda  
        21:14  21:14 [15']  
   .      
    ->      
     A.Borisenko, I.Lukoševičius    
   A.Borisenko, I.Lukoševičius     ->    
   A.Borisenko, I.Lukoševičius      
    ->     19-a vieta
         A.Borisenko, I.Lukoševičius
         A.Borisenko, I.Lukoševičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.