Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds), Data: 2022-05-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- LT Bs, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Elžbieta Bajorinaitė 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bajorinaitė, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [28] 11:00    E.Bajorinaitė, J.Ramaneckienė    
 9  Marija Šiaučiūnaitė 
 Lina Venckutė 
    21:11  21:12 [15']    
[8] 10:30    M.Šiaučiūnaitė, L.Venckutė      
 8  Milda Gumbrevičiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
  21:13  12:21  21:13 [25']      
    [41] 11:30    E.Bajorinaitė, J.Ramaneckienė  
 5  Goda Juršėnaitė 
 Diana Lubė 
      21:8  21:19 [17']  
[9] 10:30    S.Norgailaitė, B.Rasiulytė-Ragaišienė      
 12  Saulina Norgailaitė 
 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 
  19:21  21:12  21:14 [30']      
  [29] 11:00    S.Norgailaitė, B.Rasiulytė-Ragaišienė    
 13  Vykintė Trakšelytė 
 Vakarė Trakšelytė 
    21:10  21:14 [20']    
[10] 10:30    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė      
 4  Dovilė Butvydaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:18  21:15 [22']       1-a vieta
      [59] 13:00    E.Bajorinaitė, J.Ramaneckienė
 3  Rasa Džervė 
 Judita Vadeikienė 
        21:16  21:14 [21']
[11] 10:30    R.Džervė, J.Vadeikienė      
 14  Vaiva Kelečienė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:6  16:21  21:10 [24']      
  [30] 11:00    O.Rastenytė, R.Gečaitė    
 11  Odeta Rastenytė 
 Rugilė Gečaitė 
    12:21  24:22  21:10 [31']    
[12] 10:30    O.Rastenytė, R.Gečaitė      
 6  Inga Bankauskienė 
 Eglė Rimdžiuvienė 
  15:21  21:12  21:18 [32']      
    [42] 11:30    D.Dragūnaitė, E.Šiušytė  
 7  Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
      21:11  21:13 [15']  
[13] 10:30    D.Rimkutė, R.Šulnienė      
 10  Dominyka Rimkutė 
 Rasa Šulnienė 
  21:8  25:23 [20']      
  [31] 11:00    D.Dragūnaitė, E.Šiušytė    
 15  Rasa Paurytė 
 Viktorija Zonytė 
    21:17  21:11 [18']    
[14] 10:30    D.Dragūnaitė, E.Šiušytė      
 2  Dominyka Dragūnaitė 
 Evelina Šiušytė 
  21:12  21:10 [16']    S.Norgailaitė, B.Rasiulytė-Ragaišienė   3-a vieta
      [60] 13:00    S.Norgailaitė, B.Rasiulytė-Ragaišienė
       O.Rastenytė, R.Gečaitė   21:11  21:16 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šiaučiūnaitė, L.Venckutė    
    [43] 12:00    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė, V.Trakšelytė   21:15  21:12 [18']   5-a vieta
      [61] 13:00    D.Rimkutė, R.Šulnienė
     R.Džervė, J.Vadeikienė     21:17  21:14 [18']
    [44] 12:00    D.Rimkutė, R.Šulnienė  
     D.Rimkutė, R.Šulnienė   21:13  21:14 [21']  
         
         
       M.Šiaučiūnaitė, L.Venckutė   7-a vieta
      [62] 13:00    R.Džervė, J.Vadeikienė
       R.Džervė, J.Vadeikienė   21:15  21:14 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gumbrevičiūtė, R.Šidlauskienė    
   M.Gumbrevičiūtė, R.Šidlauskienė   ->    
    [45] 12:00    D.Butvydaitė, A.Balazaitė  
   G.Juršėnaitė, D.Lubė     21:14  21:10 [17']  
  [32] 11:30    D.Butvydaitė, A.Balazaitė    
   D.Butvydaitė, A.Balazaitė   21:16  18:21  21:10 [28']     9-a vieta
      [63] 13:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė
   V.Kelečienė, K.Ragalevičiūtė       21:10  21:14 [17']
  [33] 11:30    I.Bankauskienė, E.Rimdžiuvienė    
   I.Bankauskienė, E.Rimdžiuvienė   21:15  21:17 [19']    
    [46] 12:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
   A.Pakšytė, A.Brikaitė     21:13  21:12 [18']  
  [34] 11:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
   R.Paurytė, V.Zonytė   21:11  21:15 [19']    
         
       M.Gumbrevičiūtė, R.Šidlauskienė   11-a vieta
      [64] 13:00    I.Bankauskienė, E.Rimdžiuvienė
       I.Bankauskienė, E.Rimdžiuvienė   21:16  21:11 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Juršėnaitė, D.Lubė  
     G.Juršėnaitė, D.Lubė   ->   13-a vieta
     
     V.Kelečienė, K.Ragalevičiūtė     ->
    [47] 12:00    R.Paurytė, V.Zonytė  
     R.Paurytė, V.Zonytė   14:21  21:17  21:11 [28']  
         
         
        15-a vieta
       V.Kelečienė, K.Ragalevičiūtė
       V.Kelečienė, K.Ragalevičiūtė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.