Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds), Data: 2022-05-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- LT Bs, Mišrus dvejetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė        
 32       ->        
  [92] 15:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 17  Marius Brazauskas 
 Dovilė Butvydaitė 
    21:14  21:17 [20']      
[71] 14:00    G.Vizgirda, R.Šulnienė        
 16  Gytis Vizgirda 
 Rasa Šulnienė 
  21:11  21:8 [14']        
    [112] 16:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9  Gediminas Zaborskis 
 Eglė Rimdžiuvienė 
      21:17  21:8 [15']    
[72] 14:00    D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė        
 24  Darius Sirvydis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:18  9:21  21:12 [28']        
  [93] 15:00    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 25  Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
    19:21  22:20  21:16 [31']      
[73] 14:00    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė        
 8  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:13  21:17 [20']        
      [128] 17:30    A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5  Linas Supronas 
 Evelina Šiušytė 
        21:19  15:21  22:20 [35']  
[74] 14:00    K.Okopniy, E.Bajorinaitė        
 28   Konstantin Okopniy 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:10  18:21  21:10 [32']        
  [94] 15:00    K.Okopniy, E.Bajorinaitė      
 21  Donatas Rumšys 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    21:18  21:16 [19']      
[75] 14:00    A.Morkūnas, A.Pakšytė        
 12  Arūnas Morkūnas 
 Aurelija Pakšytė 
  15:21  24:22  21:15 [29']        
    [113] 16:30    K.Okopniy, E.Bajorinaitė    
 13  Andrius Bendoraitis 
 Judita Vadeikienė 
      21:19  21:10 [19']    
[76] 14:00    A.Bendoraitis, J.Vadeikienė        
 20  Vidas Martinkus 
 Vykintė Trakšelytė 
  21:17  21:15 [18']        
  [95] 15:00    V.Stončius, A.Balazaitė      
 29         21:19  7:21  22:20 [31']      
 V.Stončius, A.Balazaitė        
 4  Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->         1-a vieta
        [135] 18:00    A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3  Ramūnas Kavaliauskas 
 Rima Šidlauskienė 
          21:13  10:21  21:14 [28']
 R.Kavaliauskas, R.Šidlauskienė        
 30       ->        
  [96] 15:30    V.Salietis, A.Brikaitė      
 19  Šarūnas Poderys 
 Goda Juršėnaitė 
    21:13  21:12 [18']      
[77] 14:00    V.Salietis, A.Brikaitė        
 14  Vidmantas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  21:19  21:17 [22']        
    [114] 16:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė    
 11  Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
      19:21  21:15  21:16 [32']    
[78] 14:00    A.Kordušas, I.Petrulaitienė        
 22  Julius Masaitis 
 Vaiva Kelečienė 
  27:25  19:21  21:11 [30']        
  [97] 15:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė      
 27  Robertas Januševičius 
 Viktorija Zonytė 
    21:19  22:20 [23']      
[79] 14:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė        
 6  Karolis Šemeta 
 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 
  21:11  21:16 [17']        
      [129] 17:30    K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė  
 7  Deivydas Žilinskas 
 Diana Lubė 
        21:15  21:16 [22']  
[80] 14:30    D.Žilinskas, D.Lubė        
 26  Gediminas Fridricas 
 Saulina Norgailaitė 
  21:19  21:11 [15']        
  [98] 15:30    D.Žilinskas, D.Lubė      
 23  Ailantas Sutkus 
 Inga Bankauskienė 
    21:18  21:14 [18']      
[81] 14:30    A.Urbonas, A.Stankutė        
 10  Aidas Urbonas 
 Agnė Stankutė 
  21:16  21:18 [18']        
    [115] 16:30    T.Tiškus, D.Rimkutė    
 15  Gabrielius Vaičiulis 
 Rasa Džervė 
      21:11  13:21  21:17 [32']    
[82] 14:30    T.Tiškus, D.Rimkutė        
 18  Tomas Tiškus 
 Dominyka Rimkutė 
  21:13  15:21  21:14 [26']      K.Okopniy, E.Bajorinaitė   3-a vieta
  [99] 15:30    T.Tiškus, D.Rimkutė   [136] 18:00    K.Okopniy, E.Bajorinaitė
 31         21:13  21:15 [19']    T.Tiškus, D.Rimkutė   26:24  21:12 [24']
 G.Stasiulis, D.Dragūnaitė        
 2  Giedrius Stasiulis 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
      [130] 17:30    V.Stončius, A.Balazaitė  
       V.Stončius, A.Balazaitė   21:14  21:19 [19']   5-a vieta
        [137] 18:00    V.Salietis, A.Brikaitė
       V.Salietis, A.Brikaitė     21:16  16:21  21:6 [28']
      [131] 17:30   V.Salietis, A.Brikaitė  
       D.Žilinskas, D.Lubė   21:0  21:0 [2']  
           
           
         S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   7-a vieta
        [138] 18:00   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
         D.Žilinskas, D.Lubė   21:0  21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Vizgirda, R.Šulnienė      
    [116] 16:30    G.Vizgirda, R.Šulnienė    
     D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė   23:21  21:10 [18']    
       
     A.Morkūnas, A.Pakšytė     ->  
    [117] 16:30    A.Morkūnas, A.Pakšytė    
     A.Bendoraitis, J.Vadeikienė   21:16  21:15 [19']     9-a vieta
       
     R.Kavaliauskas, R.Šidlauskienė       ->
    [118] 16:30    A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
     A.Kordušas, I.Petrulaitienė   21:14  21:18 [17']    
       
     A.Urbonas, A.Stankutė     ->  
    [119] 16:30    G.Stasiulis, D.Dragūnaitė    
     G.Stasiulis, D.Dragūnaitė   21:14  21:9 [15']    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė    
       
       A.Bendoraitis, J.Vadeikienė   ->   13-a vieta
       
       R.Kavaliauskas, R.Šidlauskienė     ->
       
       A.Urbonas, A.Stankutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Brazauskas, D.Butvydaitė      
   M.Brazauskas, D.Butvydaitė   ->      
    [120] 17:00    G.Zaborskis, E.Rimdžiuvienė    
   G.Zaborskis, E.Rimdžiuvienė     21:7  21:14 [16']    
  [100] 15:30    G.Zaborskis, E.Rimdžiuvienė      
   A.Nareika, K.Nareikienė   21:18  21:19 [24']      
       
   L.Supronas, E.Šiušytė       ->  
  [101] 15:30    D.Rumšys, M.Gumbrevičiūtė      
   D.Rumšys, M.Gumbrevičiūtė   21:18  21:19 [16']      
    [121] 17:00    D.Rumšys, M.Gumbrevičiūtė    
   V.Martinkus, V.Trakšelytė     21:19  21:19 [18']    
   V.Martinkus, V.Trakšelytė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   Š.Poderys, G.Juršėnaitė      
   Š.Poderys, G.Juršėnaitė   ->      
    [122] 17:00    Š.Poderys, G.Juršėnaitė    
   J.Masaitis, V.Kelečienė     21:17  21:15 [15']    
  [102] 15:30    J.Masaitis, V.Kelečienė      
   R.Januševičius, V.Zonytė   19:21  21:17  21:17 [25']      
       
   G.Fridricas, S.Norgailaitė       ->  
  [103] 15:30    A.Sutkus, I.Bankauskienė      
   A.Sutkus, I.Bankauskienė   21:9  21:19 [16']      
    [123] 17:00    A.Sutkus, I.Bankauskienė    
   G.Vaičiulis, R.Džervė     21:18  22:24  22:20 [32']    
   G.Vaičiulis, R.Džervė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Brazauskas, D.Butvydaitė    
       
       V.Martinkus, V.Trakšelytė   ->   21-a vieta
       
       J.Masaitis, V.Kelečienė     ->
       
       G.Vaičiulis, R.Džervė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Nareika, K.Nareikienė    
     A.Nareika, K.Nareikienė   ->    
       
     L.Supronas, E.Šiušytė     ->  
     L.Supronas, E.Šiušytė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     R.Januševičius, V.Zonytė    
     R.Januševičius, V.Zonytė   ->    
       
     G.Fridricas, S.Norgailaitė     ->  
     G.Fridricas, S.Norgailaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.