Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds), Data: 2022-05-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- LT Ds, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Stasys Kubiliūnas 
 Diana Darbutienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Kubiliūnas, D.Darbutienė        
 32       ->        
  [146] 18:30    V.Razbadauskas, A.Kazlienė      
 17  Vaidas Razbadauskas 
 Akvilė Kazlienė 
    21:8  22:20 [19']      
[139] 18:00    V.Razbadauskas, A.Kazlienė        
 16  Andrius Bičiūnas 
 Jurgita Girdiušaitė 
  21:14  21:16 [17']        
    [158] 19:30    V.Razbadauskas, A.Kazlienė    
 9  Arminas Murnikovas 
 Karolina Petraškaitė 
      21:17  15:21  21:14 [28']    
 A.Murnikovas, K.Petraškaitė        
 24       ->        
  [147] 18:30    A.Murnikovas, K.Petraškaitė      
 25         21:15  21:10 [17']      
 R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė        
 8  Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->        
      [171] 20:00   V.Razbadauskas, A.Kazlienė  
 5  Andrius Mockus 
 Lina Railienė 
        22:20  21:15 [23']  
 A.Mockus, L.Railienė        
 28       ->        
  [148] 18:30    A.Mockus, L.Railienė      
 21  Upamanyoo Bora 
 Vilma Kaikarienė 
    18:21  21:10  21:14 [28']      
[140] 18:00    U.Bora, V.Kaikarienė        
 12  Žilvinas Gelžinis 
 Dominyka Butvydaitė 
  21:11  21:13 [19']        
    [159] 19:30    A.Mockus, L.Railienė    
 13  Vidmantas Galiauskas 
 Asta Pelaitienė 
      22:20  10:21  21:19 [28']    
[141] 18:00    J.Žitkauskas, E.Rekašiūtė        
 20  Julius Žitkauskas 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:15  21:17 [18']        
  [149] 19:00    J.Žitkauskas, E.Rekašiūtė      
 29         21:15  21:9 [15']      
 T.Paulovitz, E.Kaminskaitė        
 4  Tomas Paulovitz 
 Eglė Kaminskaitė 
  ->         1-a vieta
        [182] 21:00   G.Jauniškis, K.Anciūtė
 3  Artūras Jonuškis 
 Renata Staupelienė 
          21:16  21:16 [25']
 A.Jonuškis, R.Staupelienė        
 30       ->        
  [150] 19:00    A.Jonuškis, R.Staupelienė      
 19  Sergejus Korobovas 
 Neringa Sinė 
    21:10  21:8 [14']      
[142] 18:00    S.Korobovas, N.Sinė        
 14  Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
  21:14  21:11 [15']        
    [160] 19:30    A.Jonuškis, R.Staupelienė    
 11  Mindaugas Dobilas 
 Rasa Lazauskaitė 
      19:21  21:17  21:14 [31']    
 M.Dobilas, R.Lazauskaitė        
 22       ->        
  [151] 19:00    M.Dobilas, R.Lazauskaitė      
 27         21:16  21:16 [22']      
 R.Vasilevskis, V.Galinytė        
 6  Ričardas Vasilevskis 
 Vilma Galinytė 
  ->        
      [172] 20:30    G.Jauniškis, K.Anciūtė  
 7  Gediminas Jauniškis 
 Kristė Anciūtė 
        21:10  22:20 [16']  
 G.Jauniškis, K.Anciūtė        
 26       ->        
  [152] 19:00    G.Jauniškis, K.Anciūtė      
 23         10:21  21:12  21:15 [24']      
 P.Marčiukaitis, J.Razbadauskė        
 10  Povilas Marčiukaitis 
 Jovita Razbadauskė 
  ->        
    [161] 19:30    G.Jauniškis, K.Anciūtė    
 15  Vaidas Šmitas 
 Rugilė Juočytė 
      21:23  21:14  21:17 [30']    
[143] 18:30   A.Viruišis, I.Ivoškienė        
 18  Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  23:21  21:19 [27']      A.Mockus, L.Railienė   3-a vieta
  [153] 19:00   R.Grytė, E.Grigeliūnienė   [183] 21:00    A.Mockus, L.Railienė
 31         21:14  21:17 [23']    A.Jonuškis, R.Staupelienė   21:15  21:12 [16']
 R.Grytė, E.Grigeliūnienė        
 2  Rokas Grytė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Murnikovas, K.Petraškaitė    
      [173] 20:30   J.Žitkauskas, E.Rekašiūtė  
       J.Žitkauskas, E.Rekašiūtė   25:23  21:19 [29']   5-a vieta
       
       M.Dobilas, R.Lazauskaitė     ->
      [174] 20:30    M.Dobilas, R.Lazauskaitė  
       R.Grytė, E.Grigeliūnienė   21:18  19:21  21:10 [27']  
           
           
         A.Murnikovas, K.Petraškaitė   7-a vieta
       
         R.Grytė, E.Grigeliūnienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Kubiliūnas, D.Darbutienė      
    [162] 19:30    S.Kubiliūnas, D.Darbutienė    
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:19  21:18 [20']    
       
     U.Bora, V.Kaikarienė     ->  
    [163] 19:30    U.Bora, V.Kaikarienė    
     T.Paulovitz, E.Kaminskaitė   21:12  21:14 [15']     9-a vieta
       
     S.Korobovas, N.Sinė       ->
    [164] 19:30    R.Vasilevskis, V.Galinytė    
     R.Vasilevskis, V.Galinytė   21:10  21:17 [16']    
       
     P.Marčiukaitis, J.Razbadauskė     ->  
    [165] 20:00    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
     A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:18  20:22  21:18 [31']    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
       
       T.Paulovitz, E.Kaminskaitė   ->   13-a vieta
       
       S.Korobovas, N.Sinė     ->
       
       P.Marčiukaitis, J.Razbadauskė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė      
   A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė   ->      
     A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [175] 20:30    A.Bičiūnas, J.Girdiušaitė  
        21:17  21:8 [16']  
   Ž.Gelžinis, D.Butvydaitė      
   Ž.Gelžinis, D.Butvydaitė   ->      
    [166] 20:00   Ž.Gelžinis, D.Butvydaitė    
   V.Galiauskas, A.Pelaitienė     21:11  21:15 [20']    
   V.Galiauskas, A.Pelaitienė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė      
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė   ->      
     M.Pacevičius, R.Pacevičienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [176] 20:30    M.Pacevičius, R.Pacevičienė  
        11:21  21:17  21:17 [29']  
   .      
    ->      
     V.Šmitas, R.Juočytė    
   V.Šmitas, R.Juočytė     ->    
   V.Šmitas, R.Juočytė      
    ->    Ž.Gelžinis, D.Butvydaitė   19-a vieta
       
         V.Šmitas, R.Juočytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       V.Galiauskas, A.Pelaitienė  
       V.Galiauskas, A.Pelaitienė   ->   21-a vieta
         V.Galiauskas, A.Pelaitienė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.