Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2022-05-07, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- LT Bj (U19), Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07  
 1  Benediktas Kamantauskas    Dėl 1-16 vietos        
 B.Kamantauskas        
 32       ->        
   B.Kamantauskas      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [127] 15:40   B.Kamantauskas    
 9  Kajus Vilpišauskas        21:12  21:13 [22']    
 K.Vilpišauskas        
 24       ->        
  [105] 14:50   K.Vilpišauskas      
 25         19:21  21:15  21:16 [41']      
 A.Baranauskas        
 8  Arijus Baranauskas    ->        
      [145] 16:55   J.Jatulis  
 5  Daniel Tankevič          15:21  21:14  21:18 [36']  
 D.Tankevič        
 28       ->        
  [106] 14:50   D.Tankevič      
 21         21:11  21:6 [20']      
 M.Stravinskas        
 12  Matas Stravinskas    ->        
    [128] 15:40   J.Jatulis    
 13  Dainius Krūminas        21:13  21:10 [23']    
 D.Krūminas        
 20       ->        
  [107] 14:50   J.Jatulis      
 29         21:11  21:9 [18']      
 J.Jatulis        
 4  Jurgis Jatulis    ->         1-a vieta
        [155] 17:20   J.Jatulis
 3  Kipras Sakalauskas            21:18  26:24 [33']
 K.Sakalauskas        
 30       ->        
  [108] 14:50   K.Sakalauskas      
 19   Yegor Churkin      21:5  21:5 [17']      
[89] 14:05   Y.Churkin        
 14  Mantas Lukonas    9:21  21:16  21:16 [36']        
    [129] 16:05   K.Sakalauskas    
 11  Dovydas Navagrudskas        21:11  21:15 [25']    
 D.Navagrudskas        
 22       ->        
  [109] 14:50   M.Plauška      
 27         21:11  21:15 [26']      
 M.Plauška        
 6  Martynas Plauška    ->        
      [146] 16:55   K.Sakalauskas  
 7  Joringis Skirgaila          21:17  21:14 [25']  
 J.Skirgaila        
 26       ->        
  [110] 14:50   J.Skirgaila      
 23         21:11  21:7 [23']      
 M.Revinskas        
 10  Matas Revinskas    ->        
    [130] 16:05   J.Skirgaila    
 15  Mykolas Grytė        21:19  15:21  21:12 [51']    
[90] 14:05   M.Grytė        
 18  Žygimantas Molis    21:13  21:18 [27']      B.Kamantauskas   3-a vieta
  [111] 14:50   R.Barkauskas   [156] 17:20   B.Kamantauskas
 31         21:17  21:14 [39']    J.Skirgaila   19:21  21:6  21:16 [32']
 R.Barkauskas        
 2  Rokas Barkauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Vilpišauskas    
      [147] 16:55   D.Tankevič  
       D.Tankevič   21:7  21:11 [26']   5-a vieta
        [157] 17:20   D.Tankevič
       M.Plauška     18:21  21:18  21:17 [40']
      [148] 16:55   M.Plauška  
       R.Barkauskas   21:16  21:7 [19']  
           
           
         K.Vilpišauskas   7-a vieta
       
         R.Barkauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     A.Baranauskas    
     A.Baranauskas   ->    
      [149] 16:55   A.Baranauskas  
     M.Stravinskas     21:13  23:21 [24']  
    [131] 16:05   M.Stravinskas    
     D.Krūminas   22:20  21:18 [27']     9-a vieta
        [158] 17:20   M.Grytė
     Y.Churkin       21:15  19:21  24:22 [36']
    [132] 16:05   D.Navagrudskas    
     D.Navagrudskas   21:16  21:6 [19']    
      [150] 16:55   M.Grytė  
     M.Revinskas     21:18  21:18 [26']  
    [133] 16:05   M.Grytė    
     M.Grytė   22:20  22:20 [31']    
           
         M.Stravinskas   11-a vieta
       
         D.Navagrudskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       D.Krūminas   ->   13-a vieta
       
       Y.Churkin     ->
       
       M.Revinskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         M.Lukonas
          ->
   M.Lukonas      
   M.Lukonas   ->      
     M.Lukonas    
      ->    
   .      
    ->      
      [112] 14:50   M.Lukonas  
        21:18  21:14 [24']  
   .      
    ->      
     Ž.Molis    
   Ž.Molis     ->    
   Ž.Molis      
    ->     19-a vieta
         Ž.Molis
         Ž.Molis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.