Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2022-05-07, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- LT Bj (U19), Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07  
 1  Urtė Gatelytė    Dėl 1-8 vietos      
 U.Gatelytė      
 16       ->      
  [113] 15:15   U.Gatelytė    
 9  Gabija Beržinskaitė      21:15  21:11 [30']    
[91] 14:05   G.Beržinskaitė      
 8  Agnė Stravinskaitė    21:12  21:13 [26']      
    [134] 16:05   U.Gatelytė  
 5  Atėnė Peleckytė        21:9  21:14 [34']  
[92] 14:05   A.Peleckytė      
 12  Marija Kolojanskaitė    21:7  21:9 [26']      
  [114] 15:15   L.Budrytė    
 13  Mėta Kibildaitė      21:16  21:10 [28']    
[93] 14:05   L.Budrytė      
 4  Liepa Budrytė    21:6  21:8 [19']       1-a vieta
      [151] 16:55   U.Gatelytė
 3  Giedra Velykytė          21:14  21:7 [26']
[94] 14:05   G.Velykytė      
 14  Kotryna Deltuvaitė    21:8  21:6 [20']      
  [115] 15:15   G.Velykytė    
 11  Aušrinė Mažulytė      23:21  21:11 [24']    
[95] 14:05   G.Velykytė      
 6  Gretė Velykytė    21:10  21:16 [20']      
    [135] 16:05   N.Seniūnaitė  
 7  Skaistė Liutkutė        21:0  
[96] 14:05   S.Liutkutė      
 10  Fausta Ramažauskaitė    21:10  21:11 [26']      
  [116] 15:15   N.Seniūnaitė    
 15   Darya Churkina      21:16  21:18 [19']    
[97] 14:30   N.Seniūnaitė      
 2  Nomeda Seniūnaitė    21:16  21:16 [28']    L.Budrytė   3-a vieta
      [152] 16:55   L.Budrytė
       G.Velykytė   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Beržinskaitė    
    [136] 16:05   G.Beržinskaitė  
     A.Peleckytė   21:16  24:22 [31']   5-a vieta
      [153] 17:20   G.Beržinskaitė
     G.Velykytė     26:24  22:20 [26']
    [137] 16:30   S.Liutkutė  
     S.Liutkutė   21:19  21:18 [28']  
         
         
       A.Peleckytė   7-a vieta
     
       G.Velykytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Stravinskaitė    
   A.Stravinskaitė   ->    
    [138] 16:30   A.Stravinskaitė  
   M.Kolojanskaitė     21:18  21:13 [27']  
  [117] 15:15   M.Kolojanskaitė    
   M.Kibildaitė   21:15  17:21  21:6 [36']     9-a vieta
      [154] 17:20   D.Churkina
   K.Deltuvaitė       23:21  21:15 [25']
  [118] 15:15   A.Mažulytė    
   A.Mažulytė   21:4  21:19 [22']    
    [139] 16:30   D.Churkina  
   F.Ramažauskaitė     21:11  21:12 [19']  
  [119] 15:15   D.Churkina    
   D.Churkina   21:13  21:13 [22']    
         
       M.Kolojanskaitė   11-a vieta
     
       A.Mažulytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     M.Kibildaitė   ->   13-a vieta
     
     K.Deltuvaitė     ->
     
     F.Ramažauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.