Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2022-05-07, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- LT Bj (U19), Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07  
 1  Gabija Beržinskaitė ,  Liepa Budrytė   Dėl 1-4 vietų    
[45] 11:50   G.Beržinskaitė, L.Budrytė    
 8  Kotryna Deltuvaitė ,  Mėta Kibildaitė    21:8  21:6 [19']    
  [65] 13:00   U.Gatelytė, A.Ramaneckaitė  
 5  Marija Kolojanskaitė ,  Gretė Velykytė      21:10  21:18 [23']  
[46] 11:50   U.Gatelytė, A.Ramaneckaitė    
 4  Urtė Gatelytė ,  Aurelija Ramaneckaitė    21:11  21:5 [22']    1-a vieta
    [81] 13:20   U.Gatelytė, A.Ramaneckaitė
 3  Atėnė Peleckytė ,  Aina Ralytė        21:13  26:28  21:17 [52']
[35] 11:25   A.Peleckytė, A.Ralytė    
 6  Fausta Ramažauskaitė ,  Nomeda Seniūnaitė    21:17  21:17 [31']    
  [66] 13:00   S.Liutkutė, G.Velykytė  
 7  Aušrinė Mažulytė ,  Ugnė Tiškutė      21:19  19:21  21:10 [46']  
[47] 11:50   S.Liutkutė, G.Velykytė    
 2  Skaistė Liutkutė ,  Giedra Velykytė    19:21  21:19  21:17 [39']    
     
     G.Beržinskaitė, L.Budrytė  3-a vieta
  [82] 13:45   A.Peleckytė, A.Ralytė
   A.Peleckytė, A.Ralytė   21:19  21:15 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Deltuvaitė, M.Kibildaitė    
  [67] 13:00   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė  
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė   21:7  21:10 [19']  5-a vieta
    [83] 13:45   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė
   F.Ramažauskaitė, N.Seniūnaitė     21:9  13:21  21:17 [31']
  [68] 13:00   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
   A.Mažulytė, U.Tiškutė   21:18  19:21  21:18 [36']  
       
       
     K.Deltuvaitė, M.Kibildaitė  7-a vieta
   
     F.Ramažauskaitė, N.Seniūnaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.