Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2022-05-07, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- LT Dj (U15), Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07 2022-05-07  
 1  Loreta Radavičiūtė 
 Aistė Vasiliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė      
 16       ->      
  [99] 14:30   L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė    
 9  Gabija Gudukaitė 
 Guoda Viščinytė 
    21:15  21:8 [21']    
[85] 13:45   G.Gudukaitė, G.Viščinytė      
 8  Joana Kazlauskaitė 
 Sofija Alijošiūtė 
  21:14  21:12 [23']      
    [122] 15:40   L.Radavičiūtė, A.Vasiliauskaitė  
 5  Milda Bočkutė 
 Ema Kolojanskaitė 
      21:14  21:14 [26']  
[86] 13:45   M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė      
 12  Ugnė Smilgevičiūtė 
 Barbora Tautvydaitė 
  21:2  21:7 [18']      
  [100] 14:30   S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė    
 13         13:21  21:11  21:17 [35']    
 S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė      
 4  Samantė Baliutavičiūtė 
 Aurėja Metrikytė 
  ->       1-a vieta
      [142] 16:30   N.Giedraitis, I.Michailova
 3  Kotryna Matutytė 
 Vaidilė Sutkaitytė 
        21:17  21:15 [33']
 K.Matutytė, V.Sutkaitytė      
 14       ->      
  [101] 14:30   S.Dapkutė, M.Seniūnaitė    
 11  Gabrielė Klijūnaitė 
 Rusnė Stoškutė 
      B/Ž    
[87] 13:45   S.Dapkutė, M.Seniūnaitė      
 6  Skaja Dapkutė 
 Medeina Seniūnaitė 
  21:12  21:17 [29']      
    [123] 15:40   N.Giedraitis, I.Michailova  
 7  Daniela Jasevičiūtė 
 Eva Kondrotaitė 
      21:11  21:13 [28']  
[88] 13:45   R.Arasimavičiūtė, U.Lukoševičiūtė      
 10  Rusnė Arasimavičiūtė 
 Ugnė Lukoševičiūtė 
  21:13  21:14 [27']      
  [102] 14:30   N.Giedraitis, I.Michailova    
 15         21:12  21:4 [23']    
 N.Giedraitis, I.Michailova      
 2  Nora Giedraitis 
 Inesa Michailova 
  ->    S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė   3-a vieta
      [143] 16:30   S.Baliutavičiūtė, A.Metrikytė
       S.Dapkutė, M.Seniūnaitė   21:6  21:12 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Gudukaitė, G.Viščinytė    
    [124] 15:40   M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė  
     M.Bočkutė, E.Kolojanskaitė   21:12  17:21  22:20 [35']   5-a vieta
      [144] 16:30   R.Arasimavičiūtė, U.Lukoševičiūtė
     K.Matutytė, V.Sutkaitytė     21:12  21:17 [28']
    [125] 15:40   R.Arasimavičiūtė, U.Lukoševičiūtė  
     R.Arasimavičiūtė, U.Lukoševičiūtė     B/Ž  
         
         
       G.Gudukaitė, G.Viščinytė   7-a vieta
     
       K.Matutytė, V.Sutkaitytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kazlauskaitė, S.Alijošiūtė    
   J.Kazlauskaitė, S.Alijošiūtė   ->    
    [103] 14:30   J.Kazlauskaitė, S.Alijošiūtė  
   U.Smilgevičiūtė, B.Tautvydaitė     21:7  21:17 [32']  
   U.Smilgevičiūtė, B.Tautvydaitė    
    ->     9-a vieta
      [126] 15:40   D.Jasevičiūtė, E.Kondrotaitė
        21:8  21:8 [21']
   G.Klijūnaitė, R.Stoškutė    
   G.Klijūnaitė, R.Stoškutė   ->    
    [104] 14:30   D.Jasevičiūtė, E.Kondrotaitė  
   D.Jasevičiūtė, E.Kondrotaitė     20:22  21:10  21:14 [67']  
   D.Jasevičiūtė, E.Kondrotaitė    
    ->    
         
       U.Smilgevičiūtė, B.Tautvydaitė   11-a vieta
     
       G.Klijūnaitė, R.Stoškutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 121 122 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 09:00 2022-06-04 22:00
Palangos SC1, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MX  
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.