Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas, Data: 2005-04-16, Vieta: Gaurės g. 27 a, Tauragė  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Amanda Meirytė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Meirytė      
 16       ->      
   A.Meirytė    
 9   Raimonda Jocytė      11:0  11:0    
 R.Kaubrytė      
 8   Raminta Kaubrytė    9:11  11:4  11:9      
     A.Meirytė  
 5   Ieva Sabaliauskaitė        11:0  11:0  
 I.Sabaliauskaitė      
 12       ->      
   I.Linkutė    
 13         11:5  11:1    
 I.Linkutė      
 4   Ieva Linkutė    ->       1-a vieta
       A.Meirytė
 3   Rūta Strockytė          11:0  11:3
 R.Strockytė      
 14       ->      
   R.Strockytė    
 11   Ernesta Pakulnytė      11:0  11:0    
 E.Pakulnytė      
 6   Rebeka Aleksevičiūtė    11:1  11:1      
     R.Strockytė  
 7   Ramunė Ričkutė        11:4  4:11  11:4  
 R.Ričkutė      
 10   Erika Endriužytė    11:6  11:8      
   E.Galentaitė    
 15         11:2  11:1    
 E.Galentaitė      
 2   Eglė Galentaitė    ->    I.Linkutė   3-a vieta
       E.Galentaitė
       E.Galentaitė   11:7  11:4
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kaubrytė    
     I.Sabaliauskaitė  
     I.Sabaliauskaitė   8:11  13:10  11:7   5-a vieta
       E.Pakulnytė
     E.Pakulnytė     11:4  11:6
     E.Pakulnytė  
     R.Ričkutė   11:4  11:3  
         
         
       R.Kaubrytė   7-a vieta
       R.Ričkutė
       R.Ričkutė   11:5  7:11  11:6
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jocytė    
   R.Jocytė   ->    
     R.Jocytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       R.Aleksevičiūtė
        4:11  11:4  11:6
   R.Aleksevičiūtė    
   R.Aleksevičiūtė   ->    
     R.Aleksevičiūtė  
   E.Endriužytė     11:3  11:1  
   E.Endriužytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Endriužytė
       E.Endriužytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 101 102 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.