Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-05-21, Vieta: Drobės g. 62, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kęstutis Navickas 
 Akvilė Stapušaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Navickas, A.Stapušaitytė      
 16       ->      
   K.Navickas, A.Stapušaitytė    
 9   Ramūnas Stapušaitis 
 Aušra Lapytė 
    15:1  15:6    
 Š.Bilius, O.Jaciuk      
 8   Šarūnas Bilius 
 Oksana Jaciuk 
  15:3  15:12      
     K.Navickas, A.Stapušaitytė  
 5   Tomas Dovydaitis 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      11:15  15:6  15:6  
 T.Dovydaitis, U.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
   A.Kvedarauskas, J.Prevelienė    
 13         15:9  15:4    
 A.Kvedarauskas, J.Prevelienė      
 4   Aivaras Kvedarauskas 
 Juratė Prevelienė 
  ->       1-a vieta
       D.Narvilas, K.Dovydaitytė
 3   Klaudijus Kašinskis 
 Ugnė Urbonaitė 
        12:15  15:8  15:8
 K.Kašinskis, U.Urbonaitė      
 14       ->      
   K.Kašinskis, U.Urbonaitė    
 11   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
    15:6  15:10    
 D.Mikalauskas, R.Šulnienė      
 6   Dainius Mikalauskas 
 Rasa Šulnienė 
  15:5  15:1      
     D.Narvilas, K.Dovydaitytė  
 7   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
      15:7  15:5  
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 10   Joris Markūnas 
 Lina Masalskytė 
  15:7  15:1      
   D.Narvilas, K.Dovydaitytė    
 15         15:5  15:0    
 D.Narvilas, K.Dovydaitytė      
 2   Donatas Narvilas 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->    A.Kvedarauskas, J.Prevelienė   3-a vieta
       K.Kašinskis, U.Urbonaitė
       K.Kašinskis, U.Urbonaitė   17:14  7:15  15:4
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Š.Bilius, O.Jaciuk    
     T.Dovydaitis, U.Vasiliauskaitė  
     T.Dovydaitis, U.Vasiliauskaitė   15:12  15:13   5-a vieta
       D.Mikalauskas, R.Šulnienė
     D.Mikalauskas, R.Šulnienė     15:12  15:11
     D.Mikalauskas, R.Šulnienė  
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   15:12  15:7  
         
         
       Š.Bilius, O.Jaciuk   7-a vieta
     
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Stapušaitis, A.Lapytė    
   R.Stapušaitis, A.Lapytė   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        
   L.Litvinas, I.Starevičiutė    
   L.Litvinas, I.Starevičiutė   ->    
     
   J.Markūnas, L.Masalskytė     ->  
   J.Markūnas, L.Masalskytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.