Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras, Data: 2005-11-12, Vieta: “Bastilijos” sporto centre, Tauragėje  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin 
 Ernesta Pakulnytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, E.Pakulnytė      
 16       ->      
   A.Plavin, E.Pakulnytė    
 9   Rapolas Serapinas 
 Raminta Kaubrytė 
    15:1  15:4    
 R.Serapinas, R.Kaubrytė      
 8   Laurynas Sparnauskis 
 Ieva Sabaliauskaitė 
  15:3  15:10      
     A.Plavin, E.Pakulnytė  
 5   Mantas Pranauskas 
 Eglė Galentaitė 
      15:13  15:6  
 M.Pranauskas, E.Galentaitė      
 12   Tadas Vekeris 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  15:0  15:0      
   A.Narkis, G.Katauskytė    
 13   Modestas Galdikas 
 Raimonda Jocytė 
    15:12  15:6    
 A.Narkis, G.Katauskytė      
 4   Augustinas Narkis 
 Gintarė Katauskytė 
  15:0  15:1       1-a vieta
       A.Plavin, E.Pakulnytė
 3   Martynas Prevelis 
 Ieva Linkutė 
        15:9  15:3
 M.Prevelis, I.Linkutė      
 14   Arnas Kučinskas 
 Eimantė Samuilytė 
  15:3  15:0      
   M.Prevelis, I.Linkutė    
 11   Martynas Atkočaitis 
 Dovilė Bernotaitė 
    15:5  15:6    
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 6   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  17:14  11:15  15:1      
     P.Bartušis, A.Meirytė  
 7   Karolis Bartoševičius 
 Kristina Bartoševičiūtė 
      15:8  13:15  15:5  
 K.Bartoševičius, K.Bartoševičiūtė      
 10   Lukas Rimkus 
 Gintarė Gečaitė 
  15:1  15:2      
   P.Bartušis, A.Meirytė    
 15   Kęstas Katkauskas 
 Evelina Šiušytė 
    15:2  15:4    
 P.Bartušis, A.Meirytė      
 2   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  15:2  15:2    A.Narkis, G.Katauskytė   3-a vieta
       M.Prevelis, I.Linkutė
       M.Prevelis, I.Linkutė   5:15  17:14  15:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Serapinas, R.Kaubrytė    
     
     M.Pranauskas, E.Galentaitė   ->   5-a vieta
     
     T.Liorančas, R.Ričkutė     
     
     K.Bartoševičius, K.Bartoševičiūtė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   L.Sparnauskis, I.Sabaliauskaitė   ->    
     
   T.Vekeris, R.Aleksevičiūtė       
     
   M.Galdikas, R.Jocytė   ->     9-a vieta
     
   A.Kučinskas, E.Samuilytė       
     
   M.Atkočaitis, D.Bernotaitė   ->    
     
   L.Rimkus, G.Gečaitė       
     
   K.Katkauskas, E.Šiušytė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.