Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [27] 11:10    M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Gedmantas Čepkauskas 
 Mantas Maulė 
    21:14  21:18 [19']    
[9] 10:20    G.Čepkauskas, M.Maulė      
 8   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
  21:15  21:10 [18']      
    [41] 12:00    M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
      26:24  21:12 [24']  
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 12       ->      
  [28] 11:10    D.Beržanskis, L.Borusas    
 13         21:16  21:16 [22']    
 K.Reimeris, B.Vaškevičius      
 4   Karolis Reimeris 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [52] 12:25    J.Petkus, M.Šames
 3   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
        21:19  17:21  21:19 [35']
 J.Petkus, M.Šames      
 14       ->      
  [29] 11:10    J.Petkus, M.Šames    
 11         21:15  21:13 [18']    
 E.Bradūnas, D.Michniewicz      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Daniel Michniewicz 
  ->      
    [42] 12:00    J.Petkus, M.Šames  
 7   Linas Supronas 
 Tautvydas Raila 
      21:12  21:19 [17']  
[10] 10:20    V.Pratusevičius, P.Rakauskas      
 10   Vilmantas Pratusevičius 
 Paulius Rakauskas 
  17:21  21:15  21:16 [28']      
  [30] 11:10    R.Bilius, S.Šaltmeris    
 15         21:16  18:21  21:14 [30']    
 R.Bilius, S.Šaltmeris      
 2   Ramūnas Bilius 
 Saulius Šaltmeris 
  ->    D.Beržanskis, L.Borusas   3-a vieta
      [53] 12:25    R.Bilius, S.Šaltmeris
       R.Bilius, S.Šaltmeris   21:17  21:18 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas, M.Maulė    
    [43] 12:00    K.Reimeris, B.Vaškevičius  
     K.Reimeris, B.Vaškevičius   22:20  21:17 [22']   5-a vieta
      [54] 12:25    K.Reimeris, B.Vaškevičius
     E.Bradūnas, D.Michniewicz     19:21  21:14  23:21 [29']
    [44] 12:00    V.Pratusevičius, P.Rakauskas  
     V.Pratusevičius, P.Rakauskas   21:23  21:18  21:14 [32']  
         
         
       G.Čepkauskas, M.Maulė   7-a vieta
     
       E.Bradūnas, D.Michniewicz   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Tiškus, A.Valantiejus    
   T.Tiškus, A.Valantiejus   ->    
     T.Tiškus, A.Valantiejus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [31] 11:10    T.Tiškus, A.Valantiejus
        22:20  22:24  24:22 [34']
   .    
    ->    
     L.Supronas, T.Raila  
   L.Supronas, T.Raila     ->  
   L.Supronas, T.Raila    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.