Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (7 etapas), Data: 2019-05-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04 2019-05-04  
 1   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 16       ->      
  [69] 14:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 9   Artūras Olšauskas 
 Danyu Zhong 
    21:18  21:10 [18']    
[53] 13:00    A.Olšauskas, D.Zhong      
 8   Aliaksandr Karpovich 
 Rugilė Gečaitė 
  24:26  21:19  21:14 [32']      
    [85] 15:00    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė  
 5   Gobinath Siva 
 Aurelija Pakšytė 
      21:16  14:21  21:19 [35']  
[54] 13:00    G.Siva, A.Pakšytė      
 12   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  18:21  21:8  21:10 [24']      
  [70] 14:00    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė    
 13         18:21  21:14  28:26 [35']    
 R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  ->       1-a vieta
      [103] 16:00    R.Kavaliauskas, E.Bajorinaitė
 3   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
        17:21  21:15  21:10 [31']
 A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [71] 14:00    A.Tamošaitis, T.Urbonienė    
 11   Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
    21:19  21:18 [18']    
[55] 13:00    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:8  21:17 [14']      
    [86] 15:00    A.Tamošaitis, T.Urbonienė  
 7   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
      19:21  21:12  21:19 [31']  
[56] 13:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 10   Kiryl Ashurkevich 
 Monika Janutaitė 
  21:15  21:15 [17']      
  [72] 14:00    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė    
 15         21:17  21:18 [17']    
 T.Lukoševičius, J.Žibūdienė      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
  ->    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [104] 16:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
       T.Lukoševičius, J.Žibūdienė   21:16  21:13 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Olšauskas, D.Zhong    
    [87] 15:00    G.Siva, A.Pakšytė  
     G.Siva, A.Pakšytė   16:21  21:17  21:18 [31']   5-a vieta
      [105] 16:30    G.Siva, A.Pakšytė
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     27:25  21:15 [20']
    [88] 15:00    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:16  13:21  21:16 [24']  
         
         
       A.Olšauskas, D.Zhong   7-a vieta
      [106] 16:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė
       P.Gečas, G.Plečkaitytė   13:21  21:18  21:14 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Karpovich, R.Gečaitė    
   A.Karpovich, R.Gečaitė   ->    
    [89] 15:30    A.Karpovich, R.Gečaitė  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     21:18  21:9 [17']  
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [107] 16:30    A.Karpovich, R.Gečaitė
        12:21  21:16  21:17 [25']
   K.Poškus, S.Andriūnaitė    
   K.Poškus, S.Andriūnaitė   ->    
    [90] 15:30    K.Ashurkevich, M.Janutaitė  
   K.Ashurkevich, M.Janutaitė     18:21  21:10  21:13 [25']  
   K.Ashurkevich, M.Janutaitė    
    ->    
         
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   11-a vieta
      [108] 16:30    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
       K.Poškus, S.Andriūnaitė   17:21  21:11  21:14 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 103 104 
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.