Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės, Data: 2004-05-08, Vieta: Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir sporto kompleksas  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-8 vietos      
 G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   G.Voitechovskaja    
 9   Aivara Kaladytė      11:0  11:0    
 G.Liorančaitė      
 8   Giedrė Liorančaitė    11:2  11:8 [40']      
     G.Voitechovskaja  
 5   Daina Kairytė        11:1  11:1  
 D.Kairytė      
 12   Gintarė Katauskytė    11:0  11:0      
   L.Bojarskaitė    
 13   Lauryna Šidlauskaitė      11:2  11:2    
 L.Bojarskaitė      
 4   Laura Bojarskaitė    11:0  11:0 [61']       1-a vieta
       O.Jaciuk
 3   Julija Račinskytė          13:11  7:11  11:9
 J.Račinskytė      
 14   Anna Semionova    11:1  11:0      
   J.Račinskytė    
 11   Džiuljeta Katkutė      11:5  11:1    
 D.Jaciuk      
 6   Diana Jaciuk    11:4  11:2      
     O.Jaciuk  
 7   Indrė Starevičiutė        11:3  13:10  
 A.Meirytė      
 10   Amanda Meirytė    11:5  11:4      
   O.Jaciuk    
 15   Ieva Paliukaitytė      11:0  11:0    
 O.Jaciuk      
 2   Oksana Jaciuk    11:0  11:0    L.Bojarskaitė   3-a vieta
       L.Bojarskaitė
       J.Račinskytė   11:8  1:11  11:9
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Liorančaitė    
     D.Kairytė  
     D.Kairytė   11:3  11:0   5-a vieta
       D.Kairytė
     D.Jaciuk     11:9  11:7
     D.Jaciuk  
     A.Meirytė   11:0  11:2  
         
         
       G.Liorančaitė   7-a vieta
       A.Meirytė
       A.Meirytė   13:11  11:2
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kaladytė    
   A.Kaladytė   ->    
     L.Šidlauskaitė  
   G.Katauskytė     13:10  9:11  11:2  
   L.Šidlauskaitė    
   L.Šidlauskaitė   11:9  6:11  13:12     9-a vieta
       D.Katkutė
   A.Semionova       9:11  11:6  13:11
   D.Katkutė    
   D.Katkutė   9:11  11:7  13:12    
     D.Katkutė  
   I.Starevičiutė     11:1  11:8  
   I.Starevičiutė    
   I.Paliukaitytė   11:5  11:7    
         
       A.Kaladytė   11-a vieta
       I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Katauskytė  
     G.Katauskytė   ->   13-a vieta
       A.Semionova
     A.Semionova     11:3  11:6
     A.Semionova  
     I.Paliukaitytė   ->  
         
         
        15-a vieta
       I.Paliukaitytė
       I.Paliukaitytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.