Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 Atviras Lietuvos čempionatas, Data: 2004-09-11, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Conrad Hueckstaed    Dėl 1-16 vietos        
 C.Hueckstaed        
 32       ->        
   C.Hueckstaed      
 17   Alistair Casey      15:9  15:9      
 A.Casey        
 16         B/Ž        
     V.Lang    
 9   Meelis Maiste        15:3  15:10    
 M.Maiste        
 24       ->        
   V.Lang      
 25   Ville Lang      15:4  15:0      
 V.Lang        
 8   Scott Evans    15:8  15:4        
       R.Hawel  
 5   Rafal Hawel          15:10  15:3  
 R.Hawel        
 28       ->        
   R.Hawel      
 21   Soren Hermansen      15:9  15:13      
 R.Must        
 12   Raul Must    10:15  15:3  15:5        
     R.Hawel    
 13   Stanislav Kohoutek        17:14  15:9    
 S.Kohoutek        
 20       ->        
   S.Kohoutek      
 29   Klaudijus Kašinskis      15:5  15:6      
 K.Kašinskis        
 4   Andrius Jankus    15:3  15:7         1-a vieta
         R.Hawel
 3   Donatas Narvilas            3:15  15:13  15:4
 D.Narvilas        
 30   Margus Metskula    15:4  15:10        
   D.Narvilas      
 19         15:3  15:3      
 K.Skagen        
 14   Kristian Skagen    ->        
     P.Koukal    
 11   Šarūnas Bilius        15:5  15:6    
 T.Tooming        
 22   Tauno Tooming    15:10  7:15  15:4        
   P.Koukal      
 27         15:3  15:5      
 P.Koukal        
 6   Petr Koukal    ->        
       P.Koukal  
 7   Cedric Grosjean          15:3  15:7  
 S.Geffen        
 26   Shai Geffen    15:8  15:5        
   K.Navickas      
 23         15:1  15:5      
 K.Navickas        
 10   Kęstutis Navickas    ->        
     M.Heikkinen    
 15   Markus Heikkinen        15:13  10:15  15:10    
 M.Heikkinen        
 18   Tomas Dovydaitis    15:2  15:5      V.Lang   3-a vieta
   M.Heikkinen  
 31         15:12  15:7    M.Heikkinen   ->
 K.Mahrabi        
 2   Kaveh Mahrabi    ->     Dėl 5-8 vietos    
       C.Hueckstaed    
       
       S.Kohoutek   ->   5-a vieta
       
       D.Narvilas     
       
       K.Navickas     
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Casey      
       
     M.Maiste   ->    
       
     R.Must       
       
     K.Kašinskis   ->     9-a vieta
       
     K.Skagen       
       
     T.Tooming   ->    
       
     S.Geffen       
       
     K.Mahrabi   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
   .      
    ->      
       
      ->    
   S.Evans      
   S.Evans   ->      
       
          
   S.Hermansen      
   S.Hermansen   ->      
       
      ->    
   A.Jankus      
   A.Jankus   ->       17-a vieta
       
   M.Metskula         ->
   M.Metskula      
      B/Ž      
       
   Š.Bilius     ->    
   Š.Bilius      
    ->      
       
   C.Grosjean         
       
          
       
   T.Dovydaitis     ->    
       
         19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          ->
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.