Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Rokas Lesinskas 
 Kipras Sakalauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lesinskas, K.Sakalauskas      
 16       ->      
   R.Lesinskas, K.Sakalauskas    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [93] 14:45   R.Lesinskas, K.Sakalauskas  
 5   Gabrielius Ostrovskis 
 Nojus Šiaulys 
      21:6  21:5 [28']  
 G.Ostrovskis, N.Šiaulys      
 12       ->      
  [83] 14:25   P.Jarašiūnas, A.Jokimčius    
 13         21:17  21:23  21:18 [36']    
 P.Jarašiūnas, A.Jokimčius      
 4   Paulius Jarašiūnas 
 Arnas Jokimčius 
  ->       1-a vieta
      [103] 15:30   R.Lesinskas, K.Sakalauskas
 3   Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
        21:10  21:14 [33']
 R.Krūminas, U.Lygnugaris      
 14       ->      
  [84] 14:25   R.Krūminas, U.Lygnugaris    
 11   Armandas Kazlauskas 
 Arijus Pocius 
    21:12  21:14 [26']    
[75] 14:00   A.Kazlauskas, A.Pocius      
 6   Robertas Bartkus 
 Vilius Kontrimas 
  21:17  21:9 [23']      
    [94] 14:45   R.Dargis, N.Tenikaitis  
 7   Nojus Alijauskas 
 Eimantas Reuka 
      21:5  21:1 [19']  
[76] 14:00   N.Alijauskas, E.Reuka      
 10   Jogaila Altaravičius 
 Kasparas Andrijauskas 
  21:16  21:12      
  [85] 14:25   R.Dargis, N.Tenikaitis    
 15         21:7  21:3 [15']    
 R.Dargis, N.Tenikaitis      
 2   Rokas Dargis 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    P.Jarašiūnas, A.Jokimčius   3-a vieta
      [104] 15:30   P.Jarašiūnas, A.Jokimčius
       R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:12  21:10 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys  
     G.Ostrovskis, N.Šiaulys   ->   5-a vieta
      [105] 15:30   G.Ostrovskis, N.Šiaulys
     A.Kazlauskas, A.Pocius     21:18  21:9 [23']
    [95] 14:45   A.Kazlauskas, A.Pocius  
     N.Alijauskas, E.Reuka   21:17  23:21 [22']  
         
         
        7-a vieta
       N.Alijauskas, E.Reuka
       N.Alijauskas, E.Reuka   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Altaravičius, K.Andrijauskas
        ->
   R.Bartkus, V.Kontrimas    
   R.Bartkus, V.Kontrimas   ->    
    [96] 14:45   J.Altaravičius, K.Andrijauskas  
   J.Altaravičius, K.Andrijauskas     21:18  21:18 [26']  
   J.Altaravičius, K.Andrijauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Bartkus, V.Kontrimas
       R.Bartkus, V.Kontrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.