Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės, Data: 2003-11-08, Vieta: Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius 
 Deima Navickienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Š.Bilius, D.Navickienė      
 16   Andrius Belokonenko 
 Viktorija Tverskaja 
  15:2  15:1      
   Š.Bilius, D.Navickienė    
 9   Benas Armolaitis 
 Vaida Špelverytė 
    15:0  15:3    
 M.Stasiulis, I.Adomaitytė      
 8   Mantas Stasiulis 
 Indrė Adomaitytė 
  15:10  7:15  15:9      
     Š.Bilius, D.Navickienė  
 5   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
      15:11  8:15  15:8  
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 12   Lukas Litvinas 
 Kornelija Kanytė 
  15:1  15:0      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 13   Ignas Geštautas 
 Viktorija Guseva 
    15:3  17:15    
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 4   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  15:2  15:0       1-a vieta
       Š.Bilius, D.Navickienė
 3   Aleksandr Kovaliov 
 Urtė Rokaitė 
        15:6  15:7
 A.Kovaliov, U.Rokaitė      
 14   Vaidotas Česnavičius 
 Diana Jaciuk 
  15:3  15:0      
   A.Kovaliov, U.Rokaitė    
 11   Denis Spivačenko 
 Laura Bojarskaitė 
    15:7  15:8    
 E.Jenkus, J.Novik      
 6   Edvinas Jenkus 
 Jevgenija Novik 
  15:8  15:1      
     D.Razas, R.Gečaitė  
 7   Andrius Girdžijauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      15:10  15:13  
 A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė      
 10   Rokas Bareišis 
 Julija Račinskytė 
  15:3  15:5      
   D.Razas, R.Gečaitė    
 15   Marius Ščelys 
 Anna Kosmač 
    15:6  15:9    
 D.Razas, R.Gečaitė      
 2   Dovydas Razas 
 Rugilė Gečaitė 
  15:0  15:1    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   3-a vieta
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
       A.Kovaliov, U.Rokaitė   2:15  15:4  15:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Stasiulis, I.Adomaitytė    
     
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk   ->   5-a vieta
     
     E.Jenkus, J.Novik     
     
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Belokonenko, V.Tverskaja      
     
   B.Armolaitis, V.Špelverytė   ->    
     
   L.Litvinas, K.Kanytė       
     
   I.Geštautas, V.Guseva   ->     9-a vieta
     
   V.Česnavičius, D.Jaciuk       
     
   D.Spivačenko, L.Bojarskaitė   ->    
     
   R.Bareišis, J.Račinskytė       
     
   M.Ščelys, A.Kosmač   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.