Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Giedrė Dapkuvienė 
 Skaja Dapkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Dapkuvienė, S.Dapkutė      
 16       ->      
  [21] 10:50   L.Budrytė, E.Rimdžiūtė    
 9   Liepa Budrytė 
 Eglė Rimdžiūtė 
    21:5  21:12 [13']    
[7] 10:00   L.Budrytė, E.Rimdžiūtė      
 8   Jurita Repšienė 
 Simona Repšytė 
  21:13  21:12 [14']      
    [37] 11:40   L.Budrytė, E.Rimdžiūtė  
 5   Ieva Vidzėnienė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
      18:21  21:13  21:15 [34']  
[8] 10:00   I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė      
 12   Greta Gečaitė 
 Vakarė Bolskytė 
  21:9  21:8 [9']      
  [22] 10:50   I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė    
 13         21:9  21:11 [28']    
 I.Savickienė, G.Gedminaitė      
 4   Ingrida Savickienė 
 Gustė Gedminaitė 
  ->       1-a vieta
      [52] 12:30   T.Leonovič, M.Leonovič
 3   Taja Leonovič 
 Mila Leonovič 
        21:14  22:20 [30']
 T.Leonovič, M.Leonovič      
 14       ->      
  [23] 10:50   T.Leonovič, M.Leonovič    
 11   Eglė Kibildienė 
 Mėta Kibildaitė 
    21:6  21:13    
[9] 10:00   A.Mažulienė, A.Mažulytė      
 6   Asta Mažulienė 
 Aušrinė Mažulytė 
  21:6  21:12 [8']      
    [38] 11:40   T.Leonovič, M.Leonovič  
 7   Saulė Mackevičiūtė 
 Urtė Mackevičiūtė 
      21:19  21:14 [25']  
[10] 10:15   S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė      
 10   Giedrė Noreikienė 
 Toma Noreikaitė 
  21:16  21:10 [21']      
  [24] 10:50   M.Žibūdaitė, J.Žibūdienė    
 15         21:11  21:11 [26']    
 M.Žibūdaitė, J.Žibūdienė      
 2   Miglė Žibūdaitė 
 Justė Žibūdienė 
  ->    I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė   3-a vieta
      [53] 12:30   I.Vidzėnienė, R.Vidzėnaitė
       M.Žibūdaitė, J.Žibūdienė   22:20  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Dapkuvienė, S.Dapkutė    
    [39] 11:40   I.Savickienė, G.Gedminaitė  
     I.Savickienė, G.Gedminaitė   23:21  21:9 [26']   5-a vieta
      [54] 12:30   I.Savickienė, G.Gedminaitė
     A.Mažulienė, A.Mažulytė     21:13  21:19 [26']
    [40] 11:40   A.Mažulienė, A.Mažulytė  
     S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė   21:16  21:10 [23']  
         
         
       G.Dapkuvienė, S.Dapkutė   7-a vieta
      [55] 12:30   S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė
       S.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė   21:19  21:13 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Repšienė, S.Repšytė    
   J.Repšienė, S.Repšytė   ->    
    [25] 11:15   J.Repšienė, S.Repšytė  
   G.Gečaitė, V.Bolskytė     21:10  21:18 [22']  
   G.Gečaitė, V.Bolskytė    
    ->     9-a vieta
      [41] 12:05   J.Repšienė, S.Repšytė
        21:12  21:5 [22']
   E.Kibildienė, M.Kibildaitė    
   E.Kibildienė, M.Kibildaitė   ->    
    [26] 11:15   E.Kibildienė, M.Kibildaitė  
   G.Noreikienė, T.Noreikaitė     21:18  21:17 [36']  
   G.Noreikienė, T.Noreikaitė    
    ->    
         
       G.Gečaitė, V.Bolskytė   11-a vieta
      [42] 12:05   G.Gečaitė, V.Bolskytė
       G.Noreikienė, T.Noreikaitė   14:21  21:10  21:9 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.