Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Jevgenija Novik 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Novik, U.Vasiliauskaitė      
 16       ->      
   J.Novik, U.Vasiliauskaitė    
 9   Profilis Pašalintas 
 Anna Semionova 
    15:0  15:1    
 G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 8   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
  5:15  15:13  15:9      
     J.Novik, U.Vasiliauskaitė  
 5   Sabina Buitkutė 
 Rugilė Gečaitė 
      15:5  15:2  
 S.Buitkutė, R.Gečaitė      
 12   Emilija Liočaitė 
 Justina Mažonaitė 
  15:2  15:1      
   S.Buitkutė, R.Gečaitė    
 13   Erika Noreikaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
    15:7  15:9    
 G.Čekauskaitė, V.Špelverytė      
 4   Gabija Čekauskaitė 
 Vaida Špelverytė 
  15:1  15:0       1-a vieta
       J.Novik, U.Vasiliauskaitė
 3   Indrė Adomaitytė 
 __________ __________ 
        15:4  15:3
 I.Adomaitytė, _.__________      
 14       ->      
   I.Adomaitytė, _.__________    
 11   Viktorija Beinoraitė 
 Lina Sprainytė 
    8:15  15:5  17:14    
 D.Jaciuk, A.Kosmač      
 6   Diana Jaciuk 
 Anna Kosmač 
  15:0  15:0      
     O.Jaciuk, V.Guseva  
 7   Lina Masalskytė 
 Indrė Starevičiutė 
      15:6  15:4  
 L.Masalskytė, I.Starevičiutė      
 10   Justina Dimšaitė 
 Aivara Kaladytė 
  15:6  15:13      
   O.Jaciuk, V.Guseva    
 15         15:0  15:0    
 O.Jaciuk, V.Guseva      
 2   Oksana Jaciuk 
 Viktorija Guseva 
  ->    S.Buitkutė, R.Gečaitė   3-a vieta
       S.Buitkutė, R.Gečaitė
       I.Adomaitytė, _.__________   15:2  15:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Liorančaitė, A.Meirytė    
     
     G.Čekauskaitė, V.Špelverytė   ->   5-a vieta
     
     D.Jaciuk, A.Kosmač     
     
     L.Masalskytė, I.Starevičiutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   P.Pašalintas, A.Semionova   ->    
     
   E.Liočaitė, J.Mažonaitė       
     
   E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė   ->     9-a vieta
     
        
     
   V.Beinoraitė, L.Sprainytė   ->    
     
   J.Dimšaitė, A.Kaladytė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.