Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [119] 15:10   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė    
 9   Živilė Simonaitytė 
 Aurelija Venslovė 
    21:11  21:13 [22']    
[92] 13:55   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė      
 8   Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:14  21:17 [25']      
    [148] 16:30   Ž.Simonaitytė, A.Venslovė  
 5   Milda Gumbrevičiūtė 
 Asta Mastavičiūtė 
      21:16  21:11 [23']  
 M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė      
 12       ->      
  [120] 15:10   M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė    
 13         21:18  21:16 [24']    
 V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->       1-a vieta
      [170] 17:20   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė
 3   Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
        21:17  21:18 [50']
 E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė      
 14       ->      
  [121] 15:10   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė    
 11   Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
    25:23  21:19 [31']    
[93] 13:55   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė      
 6   Viktorija Ivaščenkova 
 Diana Valantinaitė 
  21:13  21:7 [23']      
    [149] 16:30   V.Ivaščenkova, D.Valantinaitė  
 7   Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
      21:14  21:9 [23']  
[94] 13:55   J.Molienė, G.Ūsienė      
 10   Miglė Riaubaitė 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:13  21:5 [20']      
  [122] 15:10   J.Molienė, G.Ūsienė    
 15         21:15  21:16 [26']    
 G.Krūminienė, V.Slušnienė      
 2   Gitana Krūminienė 
 Violeta Slušnienė 
  ->    M.Gumbrevičiūtė, A.Mastavičiūtė   3-a vieta
      [171] 17:20   J.Molienė, G.Ūsienė
       J.Molienė, G.Ūsienė   21:13  21:17 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [150] 16:30   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:18  21:13 [21']   5-a vieta
      [172] 17:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
     E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė     21:19  21:16 [25']
    [151] 16:30   G.Krūminienė, V.Slušnienė  
     G.Krūminienė, V.Slušnienė   12:21  21:14  21:11 [31']  
         
         
       E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   7-a vieta
      [173] 17:45   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
       E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė   21:18  21:9 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė    
   D.Darbutienė, S.Kliaubienė   ->    
     D.Darbutienė, S.Kliaubienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [174] 17:45   D.Darbutienė, S.Kliaubienė
        21:18  21:17 [26']
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė    
   R.Džervė, I.Vaicekauskienė   ->    
    [152] 16:30   R.Džervė, I.Vaicekauskienė  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė     21:16  21:10 [21']  
   M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė
       M.Riaubaitė, A.Šimanskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 105 ... 107 108 
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.