Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas, Data: 2008-06-07, Vieta: Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
   T.Liorančas      
 17  Mantvydas Dapšys      21:6  21:6      
 M.Dapšys        
 16  Martynas Gaidjurgis    21:10  21:17        
     T.Liorančas    
 9   Edgars Strads        24:22  21:13    
 E.Strads        
 24       ->        
   R.Šileris      
 25         21:14  22:20      
 R.Šileris        
 8  Renaldas Šileris    ->        
       T.Liorančas  
 5   Pauls Gureckis          20:22  21:19  21:13  
 P.Gureckis        
 28       ->        
   P.Gureckis      
 21  Laurynas Raišis      21:7  21:15      
 T.Vaškevičius        
 12  Tomas Vaškevičius    21:6  21:7        
     P.Gureckis    
 13  Audrius Muižininkas        21:12  21:13    
 A.Muižininkas        
 20  Mindaugas Jonušys    21:9  21:18        
   L.Kontrimas      
 29         21:14  21:8      
 L.Kontrimas        
 4  Lukas Kontrimas    ->         1-a vieta
         T.Liorančas
 3  Algimantas Plytnikas            22:20  21:18
 A.Plytnikas        
 30       ->        
   A.Plytnikas      
 19  Rimvydas Benetis      21:10  21:11      
 R.Sorokins        
 14   Rihards Sorokins    21:4  21:11        
     T.Raila    
 11  Nedas Bičkovas        21:15  21:14    
 N.Bičkovas        
 22       ->        
   T.Raila      
 27         21:8  21:10      
 T.Raila        
 6  Tautvydas Raila    ->        
       T.Raila  
 7  Ignas Reznikas          21:17  21:9  
 I.Reznikas        
 26       ->        
   I.Reznikas      
 23         21:13  21:16      
 L.Genutis        
 10  Lukas Genutis    ->        
     L.Sparnauskis    
 15  Dominykas Ancuta        14:21  21:17  21:13    
 K.Kalninš        
 18   Kristaps Kalninš    21:13  21:17      P.Gureckis   3-a vieta
   L.Sparnauskis    P.Gureckis
 31         21:7  21:8    L.Sparnauskis   21:15
 L.Sparnauskis        
 2  Laurynas Sparnauskis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Šileris    
       R.Šileris  
       L.Kontrimas   21:15   5-a vieta
         A.Plytnikas
       A.Plytnikas     21:15
       A.Plytnikas  
       I.Reznikas   21:6  
           
           
         L.Kontrimas   7-a vieta
         I.Reznikas
         I.Reznikas   21:16
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Dapšys      
     E.Strads    
     E.Strads   21:16  21:10    
       E.Strads  
     T.Vaškevičius     22:20  
     T.Vaškevičius    
     A.Muižininkas   21:9  21:12     9-a vieta
         L.Genutis
     R.Sorokins       21:5
     R.Sorokins    
     N.Bičkovas   22:20  21:12    
       L.Genutis  
     L.Genutis     21:12  
     L.Genutis    
     K.Kalninš   21:15  21:11    
           
         T.Vaškevičius   11-a vieta
         T.Vaškevičius
         R.Sorokins   22:20
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Dapšys    
       A.Muižininkas  
       A.Muižininkas   21:13   13-a vieta
         N.Bičkovas
       N.Bičkovas     21:9
       N.Bičkovas  
       K.Kalninš   21:6  
           
           
         M.Dapšys   15-a vieta
         K.Kalninš
    Dėl 17-32 vietos      K.Kalninš   21:10
         
   M.Gaidjurgis      
   M.Gaidjurgis   ->      
     M.Gaidjurgis    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Gaidjurgis  
        21:14  
   L.Raišis      
   L.Raišis   ->      
     L.Raišis    
   M.Jonušys     21:12  21:18    
   M.Jonušys      
    ->       17-a vieta
         D.Ancuta
          21:11
   R.Benetis      
   R.Benetis   ->      
     R.Benetis    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Ancuta  
        21:18  
   .      
    ->      
     D.Ancuta    
   D.Ancuta     ->    
   D.Ancuta      
    ->    L.Raišis   19-a vieta
         R.Benetis
         R.Benetis   21:18
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Jonušys  
       M.Jonušys   ->   21-a vieta
         M.Jonušys
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.