Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas, Data: 2008-06-07, Vieta: Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 16       ->      
   T.Liorančas, R.Ričkutė    
 9   Edgars Strads 
 Ieva Eglite 
    21:14    
 E.Strads, I.Eglite      
 8  Lukas Genutis 
 Gita Venckutė 
  21:16      
     T.Liorančas, R.Ričkutė  
 5  Laurynas Sparnauskis 
 Gintarė Gečaitė 
      21:11  
 L.Sparnauskis, G.Gečaitė      
 12       ->      
   L.Sparnauskis, G.Gečaitė    
 13         22:20    
 I.Reznikas, D.Bortnikaitė      
 4  Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
  ->       1-a vieta
     
 3   Pauls Gureckis 
 Jekaterina Romanova 
        ->
 P.Gureckis, J.Romanova      
 14       ->      
   T.Raila, G.Railaitė    
 11  Nedas Bičkovas 
 Gabrielė Gečaitė 
    21:15    
 T.Raila, G.Railaitė      
 6  Tautvydas Raila 
 Gintautė Railaitė 
  21:10      
     T.Raila, G.Railaitė  
 7  Tomas Vaškevičius 
 Justina Dimšaitė 
      22:20  
 T.Vaškevičius, J.Dimšaitė      
 10  Renaldas Šileris 
 Gintarė Bilvardaitė 
  21:14      
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė    
 15         21:15    
 L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė      
 2  Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->    L.Sparnauskis, G.Gečaitė   3-a vieta
     
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Strads, I.Eglite    
     
     I.Reznikas, D.Bortnikaitė   ->   5-a vieta
     
     P.Gureckis, J.Romanova     ->
     
     T.Vaškevičius, J.Dimšaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Genutis, G.Venckutė    
   L.Genutis, G.Venckutė   ->    
     L.Genutis, G.Venckutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   N.Bičkovas, G.Gečaitė    
   N.Bičkovas, G.Gečaitė   ->    
     R.Šileris, G.Bilvardaitė  
   R.Šileris, G.Bilvardaitė     21:18  
   R.Šileris, G.Bilvardaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       N.Bičkovas, G.Gečaitė
       N.Bičkovas, G.Gečaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.