Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2008-10-25, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25  
 1  Arūnas Petkevičius 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, J.Špelveris      
 16       ->      
  [13] 11:00   A.Petkevičius, J.Špelveris    
 9  Valentinas Golubevas 
 Algimantas Plytnikas 
    21:12  21:14    
[1] 10:00   V.Golubevas, A.Plytnikas      
 8  Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
  21:14  21:8      
    [16] 11:20   A.Petkevičius, J.Špelveris  
 5  Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
      21:18  21:10  
[2] 10:00   M.Loveikis, I.Vaivada      
 12  Tadas Supronas 
 Linas Supronas 
  19:21  21:17  21:11      
  [8] 10:20   A.Poderys, K.Adomaitis    
 13  Kęstutis Supronas 
 Ramūnas Vaitkus 
    21:6  21:10    
[3] 10:00   A.Poderys, K.Adomaitis      
 4  Aidas Poderys 
 Kęstutis Adomaitis 
  21:12  21:7       1-a vieta
      [24] 11:40   A.Petkevičius, J.Špelveris
 3  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
        21:18  21:14
[4] 10:00   A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 14  Valentinas Bagdanavičius 
 Kęstutis Vaitonis 
  21:12  21:5      
  [9] 10:40   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 11  Mindaugas Dagilis 
 Giedrius Miestauskas 
    23:21  21:12    
[5] 10:20   R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius      
 6  Ramūnas Kavaliauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
  21:11  19:21  21:18      
    [17] 11:20   A.Morkūnas, L.Vaškevičius  
 7  Jonas Kačerauskas 
 Daumantas Vitkauskas 
      21:16  17:21  21:10  
[6] 10:20   J.Kačerauskas, D.Vitkauskas      
 10  Arkadij Maksimenko 
 Valdas Paulauskas 
  21:16  21:19      
  [10] 10:40   R.Juknevičius, R.Lavrukaitis    
 15         21:19  21:19    
 R.Juknevičius, R.Lavrukaitis      
 2  Rolandas Juknevičius 
 Rimas Lavrukaitis 
  ->    A.Poderys, K.Adomaitis   3-a vieta
      [25] 12:00   A.Poderys, K.Adomaitis
       R.Juknevičius, R.Lavrukaitis   21:15  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Golubevas, A.Plytnikas    
    [18] 11:20   V.Golubevas, A.Plytnikas  
     M.Loveikis, I.Vaivada   21:15  21:15   5-a vieta
      [26] 12:00   V.Golubevas, A.Plytnikas
     R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius     21:18  18:21  22:20
    [19] 11:20   J.Kačerauskas, D.Vitkauskas  
     J.Kačerauskas, D.Vitkauskas   11:21  21:16  21:11  
         
         
       M.Loveikis, I.Vaivada   7-a vieta
      [27] 12:00   R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius
       R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius   21:14  21:12
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Grincevičius, A.Vizgirda    
   D.Grincevičius, A.Vizgirda   ->    
    [20] 11:20   T.Supronas, L.Supronas  
   T.Supronas, L.Supronas     21:9  18:21  21:15  
  [11] 10:40   T.Supronas, L.Supronas    
   K.Supronas, R.Vaitkus   21:16  21:9     9-a vieta
      [28] 12:00   M.Dagilis, G.Miestauskas
   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis       21:16  21:14
  [12] 10:40   M.Dagilis, G.Miestauskas    
   M.Dagilis, G.Miestauskas   21:17  21:12    
    [21] 11:40   M.Dagilis, G.Miestauskas  
   A.Maksimenko, V.Paulauskas     12:21  21:18  21:16  
   A.Maksimenko, V.Paulauskas    
    ->    
         
       D.Grincevičius, A.Vizgirda   11-a vieta
      [29] 12:20   A.Maksimenko, V.Paulauskas
       A.Maksimenko, V.Paulauskas   21:12  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Supronas, R.Vaitkus  
     K.Supronas, R.Vaitkus   ->   13-a vieta
      [30] 12:20   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis
     V.Bagdanavičius, K.Vaitonis     21:16  21:9
     V.Bagdanavičius, K.Vaitonis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.