Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2008-10-25, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25  
 1  Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16       ->      
  [33] 12:40   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9  Mindaugas Dagilis 
 Vaida Gečienė 
    21:14  21:12    
[31] 12:20   M.Dagilis, V.Gečienė      
 8  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  21:13  21:18      
    [37] 13:00   A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5  Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      21:10  21:18  
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 12       ->      
  [34] 12:40   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 13         21:16  19:21  21:12    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4  Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->       1-a vieta
      [41] 13:20   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė
 3  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
        21:12  22:20
 V.Golubevas, D.Nikitina      
 14       ->      
  [35] 12:40   V.Pratusevičius, V.Lenktienė    
 11         21:14  21:14    
 V.Pratusevičius, V.Lenktienė      
 6  Vilmantas Pratusevičius 
 Vida Lenktienė 
  ->      
    [38] 13:00   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 7  Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
      21:8  12:21  21:14  
[32] 12:20   D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 10  Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
  21:11  21:17      
  [36] 12:40   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 15         22:20  21:17    
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  ->    K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   3-a vieta
      [42] 13:20   V.Pratusevičius, V.Lenktienė
       V.Pratusevičius, V.Lenktienė   21:18  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Dagilis, V.Gečienė    
    [39] 13:00   A.Poderys, A.Liepuonienė  
     A.Poderys, A.Liepuonienė   21:19  21:11   5-a vieta
      [43] 13:20   A.Poderys, A.Liepuonienė
     V.Golubevas, D.Nikitina     22:20  16:21  21:13
    [40] 13:00   D.Grincevičius, R.Grincevičienė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:13  21:12  
         
         
       M.Dagilis, V.Gečienė   7-a vieta
      [44] 13:20   M.Dagilis, V.Gečienė
       V.Golubevas, D.Nikitina   22:20  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [45] 13:40   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
        21:19  21:10
   .    
    ->    
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė  
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė     ->  
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.