Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2008-10-25, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25 2008-10-25  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas      
 16       ->      
  [96] 18:40   T.Liorančas    
 9  Lukas Bartusevičius      21:15  21:14    
[91] 18:00   L.Bartusevičius      
 8  Michailas Golubevas    21:18  21:13      
    [101] 19:00   T.Liorančas  
 5  Laurynas Sparnauskis        21:16  21:19  
[92] 18:20   L.Sparnauskis      
 12  Rokas Adomaitis      B/Ž      
  [97] 18:40   L.Kontrimas    
 13  Egidijus Kudirka      8:21  21:18  21:17    
[93] 18:20   L.Kontrimas      
 4  Lukas Kontrimas      B/Ž       1-a vieta
      [108] 19:40   T.Liorančas
 3  Martynas Atkočaitis          22:20  12:21  21:17
 M.Atkočaitis      
 14       ->      
  [98] 18:40   R.Šileris    
 11  Tomas Vaškevičius      21:9  21:16    
[94] 18:20   R.Šileris      
 6  Renaldas Šileris    19:21  21:15  21:12      
    [102] 19:00   L.Rimkus  
 7  Ignas Reznikas        21:19  21:6  
[95] 18:20   I.Reznikas      
 10  Nedas Bičkovas    21:7  15:21  21:16      
  [99] 18:40   L.Rimkus    
 15         21:17  21:17    
 L.Rimkus      
 2  Lukas Rimkus    ->    L.Kontrimas   3-a vieta
      [109] 19:40   L.Kontrimas
       R.Šileris   21:17  21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Bartusevičius    
    [103] 19:00   L.Bartusevičius  
     L.Sparnauskis   21:11  21:9   5-a vieta
      [110] 19:40   L.Bartusevičius
     M.Atkočaitis     21:15  21:12
    [104] 19:20   I.Reznikas  
     I.Reznikas   23:21  21:13  
         
         
       L.Sparnauskis   7-a vieta
      [111] 19:40   M.Atkočaitis
       M.Atkočaitis   17:21  21:7  21:14
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Golubevas    
   M.Golubevas   ->    
    [105] 19:20   M.Golubevas  
   R.Adomaitis       B/Ž  
  [100] 19:00   R.Adomaitis    
   E.Kudirka     B/Ž     9-a vieta
      [112] 20:00   M.Golubevas
        21:14  21:17
   T.Vaškevičius    
   T.Vaškevičius   ->    
     N.Bičkovas  
   N.Bičkovas     21:15  21:16  
   N.Bičkovas    
    ->    
         
       R.Adomaitis   11-a vieta
      [113] 20:00   T.Vaškevičius
       T.Vaškevičius     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [106] 19:20   E.Kudirka  
     E.Kudirka   ->   13-a vieta
       E.Kudirka
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.