Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2008-10-25, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Kęstas Katkauskas    Dėl 1-16 vietos        
 K.Katkauskas        
 32       ->        
   K.Katkauskas      
 17  Vitalijus Plotnikovas      21:12  21:10      
 G.Dima        
 16  Giedrius Dima    21:2  21:4        
     K.Katkauskas    
 9  Martynas Gaidjurgis        21:23  21:17  21:13    
 M.Gaidjurgis        
 24       ->        
   M.Gaidjurgis      
 25         21:12  21:7      
 J.Pupius        
 8  Justas Pupius    ->        
       K.Katkauskas  
 5  Paulius Ivanauskas          21:18  21:19  
 P.Ivanauskas        
 28       ->        
   P.Ivanauskas      
 21         21:14  21:17      
 G.Eglinas        
 12  Gražvydas Eglinas    ->        
     P.Ivanauskas    
 13  Žygimantas Ančerys        21:14  21:15    
 Ž.Ančerys        
 20       ->        
   D.Dzenys      
 29         21:14  21:18      
 D.Dzenys        
 4  Deividas Dzenys    ->         1-a vieta
         K.Narkevičius
 3  Karolis Narkevičius            21:13  14:21  21:16
 K.Narkevičius        
 30       ->        
   K.Narkevičius      
 19         21:15  21:7      
 S.Viskontas        
 14  Simas Viskontas    ->        
     K.Narkevičius    
 11  Domantas Bartušis        21:10  21:10    
 D.Bartušis        
 22       ->        
   D.Bartušis      
 27         21:18  21:16      
 E.Gusarovas        
 6  Edgaras Gusarovas    ->        
       K.Narkevičius  
 7  Mantvydas Dapšys          21:18  21:17  
 M.Dapšys        
 26       ->        
   T.Petraitis      
 23         21:19  21:15      
 T.Petraitis        
 10  Taurius Petraitis    ->        
     P.Bartušis    
 15  Ernestas Dima        21:15  21:13    
 E.Dima        
 18       ->      P.Ivanauskas   3-a vieta
   P.Bartušis    P.Ivanauskas
 31         21:12  21:7    P.Bartušis   21:17  21:18
 P.Bartušis        
 2  Petras Bartušis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Gaidjurgis    
       D.Dzenys  
       D.Dzenys   21:16  21:19   5-a vieta
         D.Dzenys
       D.Bartušis     24:22  30:29
       D.Bartušis  
       T.Petraitis   21:18  18:21  21:15  
           
           
         M.Gaidjurgis   7-a vieta
         M.Gaidjurgis
         T.Petraitis   18:21  21:11  21:16
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Dima      
     G.Dima    
     J.Pupius   21:9  21:14    
       Ž.Ančerys  
     G.Eglinas     21:14  21:14  
     Ž.Ančerys    
     Ž.Ančerys   21:16  21:19     9-a vieta
         E.Gusarovas
     S.Viskontas       21:18  12:2
     E.Gusarovas    
     E.Gusarovas   22:20  21:17    
       E.Gusarovas  
     M.Dapšys     21:11  21:14  
     E.Dima    
     E.Dima   21:13  21:7    
           
         G.Dima   11-a vieta
         E.Dima
         E.Dima   21:17  18:21  21:17
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Pupius    
       G.Eglinas  
       G.Eglinas   21:9  21:13   13-a vieta
         G.Eglinas
       S.Viskontas     16:21  21:15  21:16
       S.Viskontas  
       M.Dapšys   21:19  21:18  
           
           
         J.Pupius   15-a vieta
         M.Dapšys
    Dėl 17-32 vietos      M.Dapšys   21:12  21:17
         
   V.Plotnikovas      
   V.Plotnikovas   ->      
     V.Plotnikovas    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Plotnikovas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         V.Plotnikovas
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.