Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2008-10-25, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Kęstas Katkauskas ,  Paulius Ivanauskas   Dėl 1-4 vietų    
 K.Katkauskas, P.Ivanauskas    
 8  Gražvydas Eglinas ,  Simas Viskontas    21:15  21:8    
   K.Katkauskas, P.Ivanauskas  
 5  Deividas Dzenys ,  Edgaras Gusarovas      21:12  21:15  
 D.Dzenys, E.Gusarovas    
 4  Domantas Bartušis ,  Mantvydas Dapšys    21:11  21:8    1-a vieta
     K.Katkauskas, P.Ivanauskas
 3  Karolis Narkevičius ,  Taurius Petraitis        21:15  21:13
 K.Narkevičius, T.Petraitis    
 6  Žygimantas Ančerys ,  Justas Pupius      B/Ž    
   P.Bartušis, M.Gaidjurgis  
 7  Giedrius Dima ,  Ernestas Dima      21:13  21:18  
 P.Bartušis, M.Gaidjurgis    
 2  Petras Bartušis ,  Martynas Gaidjurgis    21:19  21:11    
     
     D.Dzenys, E.Gusarovas  3-a vieta
   K.Narkevičius, T.Petraitis
   K.Narkevičius, T.Petraitis   17:21  21:19  21:18
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Eglinas, S.Viskontas    
   G.Eglinas, S.Viskontas  
   D.Bartušis, M.Dapšys   21:13  21:11  5-a vieta
     G.Dima, E.Dima
   Ž.Ančerys, J.Pupius     17:21  21:11  21:7
   G.Dima, E.Dima  
   G.Dima, E.Dima     B/Ž  
       
       
     D.Bartušis, M.Dapšys  7-a vieta
     D.Bartušis, M.Dapšys
     Ž.Ančerys, J.Pupius     B/Ž
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.