Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-11-08, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ramūnas Stapušaitis    Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis        
 32       ->        
   R.Stapušaitis      
 17  Laurynas Sparnauskis      21:11  21:7 [17']      
 T.Raila        
 16  Tautvydas Raila    21:19  21:6 [16']        
     R.Stapušaitis    
 9  Edvinas Jakubauskas        22:20  21:14 [22']    
 E.Jakubauskas        
 24  Lukas Genutis    21:8  21:17 [21']        
   L.Litvinas      
 25  Egidijus Šakalys      21:13  21:11 [22']      
 L.Litvinas        
 8  Lukas Litvinas    21:6  21:9        
       A.Plavin  
 5  Alan Plavin          21:19  21:17 [25']  
 A.Plavin        
 28       ->        
   A.Plavin      
 21  Aidanas Janavičius      21:11  21:13 [22']      
 K.Bartoševičius        
 12  Karolis Bartoševičius    21:18  21:17 [23']        
     A.Plavin    
 13  Alvydas Jockus        21:16  21:14 [26']    
 A.Jockus        
 20  Renaldas Šileris    21:17  21:3 [17']        
   A.Mizgiris      
 29         21:15  21:10 [12']      
 A.Mizgiris        
 4  Aurimas Mizgiris    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3  Edgaras Slušnys            22:20  21:12 [25']
 E.Slušnys        
 30       ->        
   E.Slušnys      
 19  Ignas Reznikas      21:4  21:13 [12']      
 I.Reznikas        
 14  Martynas Atkočaitis    21:15  21:19 [25']        
     E.Slušnys    
 11  Linas Zavadskis        22:24  21:18  21:13 [46']    
 L.Zavadskis        
 22  Michailas Golubevas    21:9  21:16 [20']        
   P.Bartušis      
 27         21:11  21:9 [18']      
 P.Bartušis        
 6  Povilas Bartušis    ->        
       E.Slušnys  
 7  Saulius Šaltmeris          21:14  21:12 [21']  
 S.Šaltmeris        
 26  Tomas Vaškevičius    21:3  21:7        
   S.Šaltmeris      
 23  Nedas Bičkovas      21:12  19:21  21:16 [29']      
 T.Liorančas        
 10  Tautvydas Liorančas    21:11  21:7 [17']        
     K.Dauskurtas    
 15  Lukas Kontrimas        21:13  21:15 [20']    
 A.Narkis        
 18  Augustinas Narkis    21:6  21:14 [16']      R.Stapušaitis   3-a vieta
   K.Dauskurtas    R.Stapušaitis
 31         21:8  21:14 [16']    K.Dauskurtas   21:18  21:10 [27']
 K.Dauskurtas        
 2  Kazimieras Dauskurtas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Litvinas    
       A.Mizgiris  
       A.Mizgiris   21:18  21:13 [24']   5-a vieta
         P.Bartušis
       P.Bartušis     21:15  21:13 [21']
       P.Bartušis  
       S.Šaltmeris   21:19  21:16 [27']  
           
           
         L.Litvinas   7-a vieta
         L.Litvinas
         S.Šaltmeris   21:15  21:19 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Raila      
     E.Jakubauskas    
     E.Jakubauskas   22:20  21:19 [16']    
       K.Bartoševičius  
     K.Bartoševičius     21:12  21:16 [23']  
     K.Bartoševičius    
     A.Jockus   21:17  22:24  21:14 [36']     9-a vieta
         T.Liorančas
     I.Reznikas       18:21  21:14  21:13 [29']
     L.Zavadskis    
     L.Zavadskis   21:17  21:16 [26']    
       T.Liorančas  
     T.Liorančas     19:21  21:13  21:12 [34']  
     T.Liorančas    
     A.Narkis   21:18  21:11 [14']    
           
         E.Jakubauskas   11-a vieta
         E.Jakubauskas
         L.Zavadskis   24:22  21:12 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Raila    
       A.Jockus  
       A.Jockus   15:21  21:15  21:14 [28']   13-a vieta
         A.Jockus
       I.Reznikas     21:16  21:19 [23']
       A.Narkis  
       A.Narkis   30:29  21:14 [30']  
           
           
         T.Raila   15-a vieta
         T.Raila
    Dėl 17-32 vietos      I.Reznikas   21:9  21:19
         
   L.Sparnauskis      
   L.Sparnauskis   ->      
     L.Genutis    
   L.Genutis     21:15  21:18 [30']    
   L.Genutis      
   E.Šakalys   21:14  21:7      
       A.Janavičius  
        21:17  21:9 [25']  
   A.Janavičius      
   A.Janavičius   ->      
     A.Janavičius    
   R.Šileris     21:13  21:13 [25']    
   R.Šileris      
    ->       17-a vieta
         A.Janavičius
          21:17  21:14 [22']
   M.Atkočaitis      
   M.Atkočaitis   ->      
     M.Atkočaitis    
   M.Golubevas     19:21  21:18  21:17 [37']    
   M.Golubevas      
    ->      
       L.Kontrimas  
   T.Vaškevičius       21:19  17:21  21:18 [35']  
   N.Bičkovas      
   N.Bičkovas   21:12  21:13      
     L.Kontrimas    
   L.Kontrimas     21:12  17:21  21:16 [42']    
   L.Kontrimas      
    ->    L.Genutis   19-a vieta
         M.Atkočaitis
         M.Atkočaitis   22:20  21:13 [24']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       L.Sparnauskis    
       R.Šileris  
       R.Šileris   21:13  21:18   21-a vieta
         R.Šileris
       M.Golubevas     21:19  12:21  21:10 [35']
       M.Golubevas  
       N.Bičkovas   20:22  21:7  21:12 [35']  
           
           
         L.Sparnauskis   23-a vieta
         L.Sparnauskis
         N.Bičkovas   21:19  21:14 [16']
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     E.Šakalys   ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
     T.Vaškevičius     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.