Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-11-08, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17  Ernesta Pakulnytė      21:6  21:7      
 E.Pakulnytė        
 16  Gita Venckutė    21:15  21:9 [20']        
     G.Voitechovskaja    
 9  Ramunė Ričkutė        21:14  21:4 [18']    
 R.Ričkutė        
 24       ->        
   A.Kupliauskaitė      
 25         23:21  21:23  21:16 [34']      
 A.Kupliauskaitė        
 8  Agnė Kupliauskaitė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5  Emilija Liočaitė          21:12  21:8 [24']  
 E.Liočaitė        
 28       ->        
   E.Liočaitė      
 21  Greta Parnarauskaitė      21:7  21:8 [19']      
 G.Katauskytė        
 12  Gintarė Katauskytė    21:11  21:10        
     E.Liočaitė    
 13  Gintarė Bilvardaitė        21:15  21:16 [33']    
 G.Bilvardaitė        
 20  Laura Šimukauskaitė    21:14  21:13        
   I.Linkutė      
 29         21:4  21:4 [16']      
 I.Linkutė        
 4  Ieva Linkutė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Indrė Starevičiutė            21:13  22:20 [32']
 I.Starevičiutė        
 30       ->        
   I.Starevičiutė      
 19  Dominyka Dragūnaitė      21:3  21:4 [16']      
 D.Dragūnaitė        
 14  Gabrielė Gečaitė    21:12  14:21  21:15 [30']        
     E.Noreikaitė    
 11  Goda Krivonosovaitė        17:21  21:16  21:19 [43']    
 G.Krivonosovaitė        
 22       ->        
   E.Noreikaitė      
 27         21:4  21:9 [17']      
 E.Noreikaitė        
 6  Erika Noreikaitė    ->        
       O.Jaciuk  
 7  Emilija Unte          21:14  19:21  21:13 [36']  
 E.Unte        
 26       ->        
   E.Unte      
 23         21:8  21:9 [12']      
 D.Bortnikaitė        
 10  Dominyka Bortnikaitė    ->        
     O.Jaciuk    
 15  Gabrielė Janušonytė        21:10  21:14 [22']    
 L.Bagdonaitė        
 18  Loreta Bagdonaitė    16:21  21:15  21:15 [28']      E.Liočaitė   3-a vieta
   O.Jaciuk    E.Noreikaitė
 31         21:2  21:3 [13']    E.Noreikaitė   25:23  21:14 [33']
 O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kupliauskaitė    
       I.Linkutė  
       I.Linkutė   21:4  21:5 [15']   5-a vieta
         I.Linkutė
       I.Starevičiutė     21:17  21:17 [25']
       I.Starevičiutė  
       E.Unte   21:13  21:9 [21']  
           
           
         A.Kupliauskaitė   7-a vieta
         E.Unte
         E.Unte   21:9  21:15 [18']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Pakulnytė      
     E.Pakulnytė    
     R.Ričkutė   15:21  22:20  21:18 [38']    
       G.Katauskytė  
     G.Katauskytė     23:21  21:9 [24']  
     G.Katauskytė    
     G.Bilvardaitė   21:4  21:5 [11']     9-a vieta
         G.Katauskytė
     D.Dragūnaitė       21:16  21:12 [36']
     G.Krivonosovaitė    
     G.Krivonosovaitė   21:13  21:12 [23']    
       D.Bortnikaitė  
     D.Bortnikaitė     21:6  21:7 [17']  
     D.Bortnikaitė    
     L.Bagdonaitė   21:2  21:3 [18']    
           
         E.Pakulnytė   11-a vieta
         E.Pakulnytė
         G.Krivonosovaitė   21:6  21:8 [7']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Ričkutė    
       R.Ričkutė  
       G.Bilvardaitė   21:5  21:4 [10']   13-a vieta
         R.Ričkutė
       D.Dragūnaitė     21:4  21:7 [19']
       D.Dragūnaitė  
       L.Bagdonaitė   21:18  21:18 [22']  
           
           
         G.Bilvardaitė   15-a vieta
         G.Bilvardaitė
    Dėl 17-32 vietos      L.Bagdonaitė   21:6  22:20 [21']
         
   G.Venckutė      
   G.Venckutė   ->      
     G.Venckutė    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Venckutė  
          B/Ž  
   G.Parnarauskaitė      
   G.Parnarauskaitė   ->      
     G.Parnarauskaitė    
   L.Šimukauskaitė       B/Ž    
   L.Šimukauskaitė      
    ->       17-a vieta
         G.Venckutė
          21:11  21:19 [21']
   G.Gečaitė      
   G.Gečaitė   ->      
     G.Gečaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Janušonytė  
        18:21  21:14  21:17 [42']  
   .      
    ->      
     G.Janušonytė    
   G.Janušonytė     ->    
   G.Janušonytė      
    ->    G.Parnarauskaitė   19-a vieta
         G.Gečaitė
         G.Gečaitė     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       L.Šimukauskaitė  
       L.Šimukauskaitė   ->   21-a vieta
         L.Šimukauskaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.