Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno ruduo - 2008, Data: 2008-11-15, Vieta: "Drobės" sporto salė, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai, Dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Rimas Lavrukaitis 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Lavrukaitis, J.Špelveris      
 16  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
  21:12  21:6      
   R.Lavrukaitis, J.Špelveris    
 9  Borisas Lozinskis 
 Audrius Pačkauskas 
    21:7  21:13    
 S.Korobovas, A.Vanagas      
 8  Sergejus Korobovas 
 Arvydas Vanagas 
  16:21  21:8  21:18      
     V.Sutkaitis, G.Zaborskis  
 5  Mindaugas Dagilis 
 Vilmantas Pratusevičius 
      21:17  20:22  21:11  
 M.Dagilis, V.Pratusevičius      
 12  Tomas Tiškus 
 Algimantas Plytnikas 
  21:12  21:17      
   V.Sutkaitis, G.Zaborskis    
 13  Jaronimas Sazanskis 
 Audrius Šadbaras 
    21:15  21:17    
 V.Sutkaitis, G.Zaborskis      
 4  Vaidas Sutkaitis 
 Gediminas Zaborskis 
  21:10  21:17       1-a vieta
       V.Sutkaitis, G.Zaborskis
 3  Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
        23:21  21:10
 L.Litvinas, M.Prevelis      
 14  Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
  21:10  21:17      
   L.Litvinas, M.Prevelis    
 11  Valentinas Bagdanavičius 
 Kęstutis Vaitonis 
    23:21  21:16    
 M.Gresevičius, R.Šulnienė      
 6  Mantas Gresevičius 
 Rasa Šulnienė 
  21:18  20:22  21:15      
     L.Litvinas, M.Prevelis  
 7  Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
      22:20  21:16  
 P.Bartušis, T.Liorančas      
 10  Michailas Golubevas 
 Valentinas Golubevas 
  21:10  21:17      
   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 15  Valdas Paulauskas 
 Andrius Švarplys 
    21:18  21:19    
 A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  21:13  21:17    R.Lavrukaitis, J.Špelveris   3-a vieta
       A.Morkūnas, L.Vaškevičius
       A.Morkūnas, L.Vaškevičius   23:21  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Korobovas, A.Vanagas    
     M.Dagilis, V.Pratusevičius  
     M.Dagilis, V.Pratusevičius   21:13  21:15   5-a vieta
       M.Dagilis, V.Pratusevičius
     M.Gresevičius, R.Šulnienė     21:16  21:17
     P.Bartušis, T.Liorančas  
     P.Bartušis, T.Liorančas   21:15  12:21  21:16  
         
         
       S.Korobovas, A.Vanagas   7-a vieta
       M.Gresevičius, R.Šulnienė
       M.Gresevičius, R.Šulnienė   21:19  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Prevelis, T.Raila      
   B.Lozinskis, A.Pačkauskas    
   B.Lozinskis, A.Pačkauskas   21:18  10:21  21:19    
     B.Lozinskis, A.Pačkauskas  
   T.Tiškus, A.Plytnikas     21:16  21:19  
   J.Sazanskis, A.Šadbaras    
   J.Sazanskis, A.Šadbaras   20:22  21:17  22:20     9-a vieta
       V.Bagdanavičius, K.Vaitonis
   M.Loveikis, I.Vaivada       21:17  21:12
   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis    
   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis   21:14  21:17    
     V.Bagdanavičius, K.Vaitonis  
   M.Golubevas, V.Golubevas     17:21  21:17  21:12  
   M.Golubevas, V.Golubevas    
   V.Paulauskas, A.Švarplys   17:21  21:16  21:14    
         
       J.Sazanskis, A.Šadbaras   11-a vieta
       M.Golubevas, V.Golubevas
       M.Golubevas, V.Golubevas   21:16  17:21  21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Prevelis, T.Raila    
     T.Tiškus, A.Plytnikas  
     T.Tiškus, A.Plytnikas   21:16  19:21  23:21   13-a vieta
       V.Paulauskas, A.Švarplys
     M.Loveikis, I.Vaivada     18:21  21:19  21:17
     V.Paulauskas, A.Švarplys  
     V.Paulauskas, A.Švarplys   21:7  21:11  
         
         
       V.Prevelis, T.Raila   15-a vieta
       V.Prevelis, T.Raila
       M.Loveikis, I.Vaivada   21:15  21:19
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 109 110 111 ... 121 122 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.